Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 21 Sty 2021, 11:03

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Cóż to za zwierz? 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Post Cóż to za zwierz?
Mam pytanie do wszystkich P.T. Forumowiczów, choć szczerze przyznam, że liczę tu głównie na Harnasia: cóż to za zwierz?
Siadł na przedniej szybie auta w Wielką Sobotę, było to w Górach Izerskich (północe stoki Grzbietu Kamienieckiego, na granicy łąk i lasu).

Załączniki:
Komentarz do pliku: Siadł na szybie, gdy parkowałem. Najpierw bardzo ostrożnie wysiadłem z auta i zrobiłem mu zdjęcie.
Zwierz 1.jpg
Zwierz 1.jpg [ 91.39 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
Komentarz do pliku: Później z wnętrza auta, przez szybę, na której siadł, zrobiłem mu zdjęcie "podwozia" .
Zwierz 2.jpg
Zwierz 2.jpg [ 34.46 KiB | Obejrzany 2103 razy ]
Komentarz do pliku: A na koniec okazało się, że w on w ogóle się nie boi! Auto przeparkowałem w inne miejsce, trzaskaliśmy drzwiami i klapą bagażnika, wyjmując zeń różne rzeczy, a zwierz sobie siedział i siedział.
Zwierz 3.jpg
Zwierz 3.jpg [ 151.06 KiB | Obejrzany 2103 razy ]

27 Kwi 2014, 15:32

Miejscowość: Łódź
Post Re: Cóż to za zwierz?
Zwierzę się Tobie: nie mam pojęcia. Ale jest piękny :)

27 Kwi 2014, 16:14

Tycz cieśla. Jest tak charakterystyczny, że łatwo go "wygooglować". A tu link dla chcących więcej informacji: http://www.swiatmakrodotcom.wordpress.c ... ie-czulki/

28 Kwi 2014, 18:19
Awatar użytkownika

Dzięki!

P.S. Przeczytałem "podlinkowany" przez Ciebie tekst i wszystko się zgadza: był kwiecień, niedaleko leżały świeżo ścięte pnie drzew iglastych, zwierz się mnie nie bał, gdy nachylałem się nad nim z aparatem, gdy oglądaliśmy go od spodu przez szybę i od góry, rzucając nań cień.
Byliśmy dlań dobrzy i nie dotykaliśmy go, nie straszyliśmy zwierzaka, nie wiem więc, jak brzmi jego ćwierkanie.

28 Kwi 2014, 20:08
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość