Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 26 Lut 2021, 02:58

Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Tunel w Karpaczu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Karpacz
Post Tunel w Karpaczu
Jakoś nie zauważyłem aby ktoś pisał na temat tej ciekawej inwestycji. Jeśli przeoczyłem to przepraszam...
Tunel został otwarty kilka dni temu i biegnie pod stokiem Kolorowa Góry Pohulanka.
Podstawowym zadaniem tunelu jest oczywiście ułatwienie przejazdu przez centrum Karpacza, ale również, lub przede wszystkim, możliwość stworzenia w tym mieście deptaka z prawdziwego zdarzenia, takiego na wzór Krupówek w Zakopanem.
Na dzisiaj możemy wszyscy już poruszać się tym tunelem, a na deptak musimy jeszcze poczekać parę lat.
Relację z otwarcia tunelu znajdziecie na stronie: tunel w Karpaczu.
Ciekawym czy podoba się Wam ta inwestycja, bo są opinie niektórych mieszkańców Karpacza o marnotrawstwie funduszy miejskich...

28 Gru 2012, 12:12
Profil WWW
Awatar użytkownika

Post Re: Tunel w Karpaczu
Opinie mieszkańców (niektórych) zawsze będą negatywne, narzekaczy nigdzie nie brakuje. Patrząc z zewnątrz, uważam że inwestycja jest jak najbardziej potrzebna, wreszcie Karpcza będzie miał (ma?) swój deptak i to na całkiem sporym odcinku. To przyniesie wymierne korzyści...

08 Sty 2013, 17:06
Awatar użytkownika

Miejscowość: Karpacz
Karpacz zmienia się bardzo. Na pewno wpływ na te zmiany mają nowe obiekty, a szczególnie Hotel Gołębiewski. Duże obiekty = duże podatki dla miasta. Ilość gości wzrasta z roku na rok i co raz niebezpieczniej było na tym odcinku Konstytucji 3 Maja, który został już zamknięty dla ruchu samochodów. Choć samochody nie zniknęły całkowicie - większość łamie przepisy z przyzwyczajenia lub po prostu z ignorowania przepisów. Nie widzę też aby Straż Miejska czy Policja starały się wyłapywać tych niepokornych. Czekamy na deptak do deptania, a nie do jeżdżenia :)

08 Sty 2013, 18:23
Profil WWW
Awatar użytkownika

Wiem coś o tym... Wiosną wybraliśmy się wieczorem "na miasto". Było ciepło, więc posiedziałoby się w jakimś ogródku piwnym... Znaleźliśmy jedynie taki, który owszem miał fajne miejsca, ale zaraz potem chodnik, a za nim ruchliwa droga... Deptak będzie strzałem w dziesiątkę, jestem przekonany, że z korzyścią dla wizerunku miasta i restauratorów...

10 Sty 2013, 14:15
Awatar użytkownika

Już część mieszkańców chce powrotu samochodów na zamkniętą ulicę...
http://www.naszesudety.pl/index.php?p=a ... ykul=10429

17 Lut 2013, 11:47
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość