Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 02 Mar 2021, 06:57

Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
 Drugie SKPS??? 
Autor Wiadomość

Post Re: Drugie SKPS???
Więc powtarzam: przedstaw konkrety, fakty etc. Inaczej będą to tylko prymitywne insynuacje. Takiego stylu "dyskusji" nauczono cię na uczelni? Tak uczysz "dyskutować" swoich studentów?

Znamienne, że to samo, co ty imputowałeś członkom PTTK-u, mówi się o pracownikach polskich uczelni...

26 Lut 2012, 19:45
Awatar użytkownika

Ani to czas, ani miejsce na przedstawianie konkretnych dokumentów, sygnatur etc. Jak ktoś ciekaw, to niech sobie zada trud i sam stosownych źródeł poszuka. Warto, a ja nie mam zamiaru odrabiać za nikogo zadania.
Raz już napisałem: "Nie ma co dalej dyskutować w tym tonie" - i nie chciałbym się powtarzać.
Nawet na uczelni, na której roi się od byłych TW, przyjęte są pewne standardy dyskusji, w których nie mieści się pokrzykiwanie w rodzaju: "Więc powtarzam: przedstaw konkrety, fakty etc. [...]".
I tego będę się trzymał.
Nie mam niczego więcej do dodania w tym wątku.
E.O.T.
I z Bogiem!
I z większym dystansem. Proszę...

26 Lut 2012, 23:38

Ano właśnie, na uczelni PRZEDSTAWIA SIĘ DOWODY, a nie mówi, że coś jest, bo tak wydaje się anonimowemu Buldogowi. To ja mam szukać źródeł potwierdzających (albo i nie) twoje pomówienia? Ciekawe... Widać niektórych "naukowców" nie nauczono merytorycznej dyskusji. Tak więc to ty wymagasz, żeby ktoś za ciebie odrabiał zadania. Jeśli rzucasz jakieś insynuacje publicznie w eter pod adresem jakiejś osoby lub instytucji, to wypadałoby to udowodnić. Szczególnie, gdy ktoś prosi o to. Podaj przynajmniej kilka dokumentów potwierdzających twoje słowa, a będę usatysfakcjonowany. Nie potrafisz tego zrobić, bo żadnych konkretnych faktów na poparcie swoich pomówień zwyczajnie nie masz. I mącenie brudnej wody, obrażanie się (i innych), zbaczanie na poboczne wątki etc. tego nie zmienią.

Tak więc na przyszłość bardziej uważaj na to, co piszesz, OK?

27 Lut 2012, 01:40

A jesli powiem, ze znalem tych ludzi, wsrod ktorych byli i tacy, ktorzy nawet niespecjalnie mieli ochote sie ukrywac ze swoja dzialalnoscia (za dyktatury Jaruzelskiego byli bardzo pewni siebie), a po piwie wypadko z nich to i owo, to co, to moja pamiec jest jedna wielka insynuacja? Tylko prosze mnie nie nazywac oral history czy zrodlo wywolane...
Zeba wszakze nie popasc w jednostronnosc nadmienie, ze w PTTK bylo wielu wspanialych i zacnych ludzi, pewnie sa i dzis. Towarzystwo moglo by jednak cos zrobic ze swoja przeszloscia, moze nasladujac swoja patronke PZPR...

No, zobaczymy, co z tego wyjdzie. Praca o tej turystyce chyba juz napisana... (to w metatekstowym nawiazaniu do wpisu Buldoga). :lol:

27 Lut 2012, 15:03
Awatar użytkownika

Sudetophilus napisał(a):
Zeba wszakze nie popasc w jednostronnosc nadmienie, ze w PTTK bylo wielu wspanialych i zacnych ludzi, pewnie sa i dzis.

Oczywiście! Znów muszę napisać "pełna zgoda".
Wiadomo, każdy medal ma dwie strony, a kij dwa końce...
I tu nasuwa się refleksja ogólniejszej natury, choć bynajmniej nie jest to żadne odkrycie (ubiorę ją w formę pytania retorycznego): czy w czasach "słusznie minionych" była jakaś instytucja, jakieś środowisko, które nie byłoby infiltrowane przez tzw. służby? Skoro nawet Kościół nie był od tego wolny?

27 Lut 2012, 15:31

Teraz, przeczytawszy dokladniej kilka ostatnich wpisow, utwierdzilem sie w przekonaniu, ze ten styl wypowiadania sie cechowal ongis niejakiego Turyste, Ryszarda, Obserwatora i posiadcza jeszcze kilka innych nickow.
No nic, miejmy nadzieje, ze badacze PTTK, zwlaszcza ci mlodzi, sroce spod ogona nie wypadli i cos ubadaja. :oops:
Mam tez nadzieje, ze nikomu nie wpadnie do glowy, bym recenzowal jakis doktorat na ten temat.

27 Lut 2012, 16:16

Teraz dostrzeglem Twoj najnowszy wpis Buldogu. Znam kilku historykow z IPN. Infiltracja byla TOTALNA!!! Wiedzieli wiecej, niz byli w stanie uniesc.

27 Lut 2012, 16:18

Tak czekałem, kiedy odezwie się forumowe alter ego Buldoga...

@Sudetophilus: konkrety proszę. Bo ja też mogę napisać, że znałem kogoś, kto znał itd... Jak na razie nie wyszliście poza prymitywne pomówienia. Tym bardziej żenujące, że takimi insynuacjami bez żadnego pokrycia posługują się "naukowcy" ponoć z uniwersytetu...

Więc postarajcie się lepiej (o ile potraficie).

27 Lut 2012, 18:11

...pomowienia kogo?

27 Lut 2012, 18:43

Osób działających w instytucji, o której rozmawiamy. O mnie nie wspominając...

Widać takie tricki tak ci już wrosły w krew, że nawet przestałeś dostrzegać w nich cokolwiek niestosownego.

27 Lut 2012, 19:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość