http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Opawskie - noclegi

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Wieszczyna 3

48-200 Prudnik

tel. 77 887 02 02
fax 77 887 02 03

e-mail: schronisko-wieszczyna@prudnik.pl  
www: www.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl 
 

     Wieszczyna to pięknie położona miejscowość w Górach Opawskich, na stokach Długoty (457 m npm). Rozciąga się stąd, uchodząca za najpiękniejszą, panorama na masyw Biskupiej Kopy (890 m npm). Miejscowe walory krajobrazowe i przyrodnicze sprawiły, że już w XIX wieku wybierali się tu turyści, a jeden z prudnickich fabrykantów wybudował ośrodek wypoczynkowy dla swoich pracowników, było tu dziecięce sanatorium. Od 1988 r. Wieszczyna znajduje się na terenie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”.

     Jeśli planują Państwo pobyt w przepięknych Górach Opawskich, zapraszamy do Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Prudniku z Filią w Wieszczynie. Nasze schronisko jest placówką oświatową całoroczną, której głównym celem jest rozwój turystyki jako aktywnej formy wypoczynku wśród młodzieży szkolnej poprzez udzielanie tanich noclegów, pomoc w organizacji imprez o charakterze turystycznym, udzielanie informacji turystycznej. Szkolne Schronisko Młodzieżowe jest doskonałą bazą noclegową dla młodzieży szkolnej, nauczycieli i studentów. Innym turystom oferujemy nasze usługi w miarę wolnych miejsc. Naszym atutem są niskie ceny i wysoki standard w kategorii schronisk młodzieżowych. Wieczorami można spędzać czas na smażeniu kiełbasek i śpiewaniu przy ognisku, zarówno latem jak i zimą, seansach filmowych, zabawach integracyjnych i tanecznych.


     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-08-27, godz. 11:26, Odwiedzin: 6874
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0775029659