http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Opawskie - noclegi

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

 

Szkolne Schronisko Młodzieżowe

ul. Dąbrowskiego 26
48-200 Prudnik

tel. 77 887 02 00
fax 77 887 02 03

e-mail: schronisko@prudnik.pl  
www: www.schroniskomlodziezowe.prudnik.pl 
 

     Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Prudniku jest nowoczesnym obiektem wolnostojącym, o czterech kondygnacjach. Położony niedaleko centrum Prudnika. Przyjemnie zagospodarowany ośrodek z miłą atmosferą.

     Do dyspozycji gości oddajemy 65 miejsc noclegowych z możliwością dostawek w pokojach 2-, 3-, 4-, 5- oraz 6-osobowych. Apartamenty wyposażone są w pokój z aneksem kuchennym, łazienkę, sypialnię. Na wyposażeniu sypialni jest łóżko dwuosobowe, stolik nocny, szafa ubraniowa, TV. Pokój z aneksem kuchennym wyposażony jest w komplet wypoczynkowy z lodówką. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę. Pokoje wyposażone są w jednoosobowe tapczany, szafy ubraniowe, stoliki nocne, stół i krzesła oraz łazienki z umywalką, toaletą i kabiną natryskową. Ponadto w sześciu pokojach 2-osobowych znajduje się TV. Zapewniamy naszym Gościom stały dostęp do internetu (WiFi).

     W schronisku można organizować zajęcia świetlicowe z wykorzystaniem posiadanego przez nas sprzętu audiovideo, gier planszowych. Na życzenie naszych gości, zgłoszone odpowiednio wcześniej, jesteśmy w stanie zorganizować pogadanki z zakresu turystyki i rekreacji oraz inne według sugestii organizatora. Naszym gościom pomożemy zorganizować zwiedzanie Gór Opawskich, Prudnika i okolic oraz przedstawimy propozycję wycieczek jednodniowych i kilkudniowych.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-08-27, godz. 11:08, Odwiedzin: 6663
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0734059811