http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Kamienne - noclegi

Agroturystyka Arkadia

 

Agroturystyka Arkadia

Grzmiąca, ul. Wiejska 58
58-340 Głuszyca

tel. 74 880 87 16
kom. 608 129 310
kom. 698 279 439

e-mail: arkadia@niedziolka.com   
www:
www.niedziolka.com   

     Witamy w Arkadii, krainie „mlekiem i winem płynącej”, położonej na granicy Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich, u podnóża ruin Zamku Rogowiec. Agroturystyka Arkadia jest doskonały bazą wypadową i miejscem na wypoczynek.

     Nasz odnowiony zabytkowy dom ma duszę i niepowtarzalny charakter. Pokoje i apartamenty w temacie lokalnej flory z
łazienkami i aneksami kuchennymi, zapewnią odpoczynek w dużych wygodnych łóżkach. W murach Arkadii możesz odpocząć w saunie. Na tarasach, pośród kaskadowych stawów, na poziomkowych polanach bogatych w kwiaty i zioła, lasach pełnych grzybów i malin, nabierzesz energii. Kraina Arkadii to wspaniałe miejsce do obserwowania siedlisk ptaków i zwierząt, zarówno domowych jak i dzikich. Dodatkowe atrakcje dostarczą pobliskie uzdrowiska, łowiska, ośrodki narciarstwa zjazdowego i biegowego, ciekawe miejsca historyczne i przyrodnicze. Wyprawy w przeszłość do ruin najwyżej położonego zamku w Polsce, jak również odpoczynek na najwyższej położonej polskiej winnicy.

     Z Arkadii możesz wejść lub wjechać na szlaki turystyczne piesze, rowerowe lub konne. Oferujemy domową kuchnię, ogniska, grill, własne produkty, dobre wina (również z własnej winnicy) w ciepłej, domowej atmosferze. Na naszej 10 hektarowej farmie spotkasz konie, krowy, kozy, owce, kury, kotki i pieski które żyją w naturalnym, ekologicznie przyjaznym środowisku. Prawdziwy raj dla najmłodszych. U nas odpoczniesz od presji życia, przeniesiesz się do świata w którym czas płynie wolniej, w symbiozie z naturą.

     Naszym Gościom oferujemy trzy apartamenty 4-osobowe, które nazwaliśmy: Stokrotka, Szarotka oraz Jarzębinowo-Miętowy. Posiadamy również dwa pokoje 2-osobowe: Niezapominajka i Prymulka...

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-04-28, godz. 08:36, Odwiedzin: 8251
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0727360249