http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Czeski Raj - noclegi

Pensjonat DoNi

Pensjonat DoNi

Libošovice 120

507 44 Libošovice
        
tel. +420 728 718 800
kom. +420 602 404 591

e-mail: recepce@penzion-doni.cz
www: www.penzion-doni.cz     Nasz nowo wybudowany rodzinny pensjonat, położony jest w samym sercu Czeskiego Raju, w malowniczej Prokopskiej Dolinie, zaledwie rzut kamieniem od zamku Kost. Jego położenie jest idealne dla uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, swoje miejsce znajdą tutaj również miłośnicy zbierania grzybów, mile czas spędzą też rodziny z dziećmi. Różnorodność oferowanych w naszym pensjonacie pokoi pozwala na swobodny wybór i zadowoli naprawdę każdego. Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4-, 6- oraz 8-osobowych, większość z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Możliwe jest również wynajęcie całego pensjonatu, np. dla organizacji wesel, uroczystości rodzinnych, szkoleń, czy też zielonych szkół. W przypadku wynajęcia całości, umożliwiamy dostęp do pensjonatowej kuchni kucharzom z zewnątrz.

     Naszym gościom oferujemy w sumie 45 miejsc noclegowych (wszystkie pokoje są wyposażone w łazienki z WC oraz prysznicem):
   - 6 pokoi 2-osobowych standardowo wyposażonych, z możliwością dostawki
   - 3-osobowy apartament bez barier architektonicznych, z kącikiem kuchennym i możliwością dostawki
   - 3-osobowy pokój, standardowo wyposażony, bez możliwości dostawki
   - 2 apartamenty 3-osobowe, z kącikiem kuchennym
   - apartament 4-osobowy, z kącikiem kuchennym
   - apartament o powierzchni ok. 70 m² z sypialnią (3 łóżka), pokojem dziennym (4 łóżka) i możliwością dwóch dostawek oraz z kuchnią, zewnętrznym tarasem z możliwością grillowania na nim
   - apartament o powierzchni ok. 70 m² z dwoma sypialniami (2 + 3 łóżka), pokojem dziennym (2 łóżka) i możliwością dostawienia dwóch kolejnych posłań, kuchnią.

     W pensjonacie znajduje się restauracja z 50 miejscami siedzącymi, w której można także zorganizować rodzinne imprezy, wesele, szkolenia, czy też wykorzystać ją jako salę lekcyjną w czasie zielonej szkoły. W pensjonacie, włącznie z restauracją, obowiązuje zakaz palenia. Na zewnątrz znajduje się wyznaczone miejsce, w którym wolno palić.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-31, godz. 20:23, Odwiedzin: 7152
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0760059357