http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Czeski Raj - noclegi

Kwatera prywatna U kohouta

Kwatera prywatna
U kohouta

Libošovice - Podkost 21

506 01 (okres Jičín)

tel. +420 493 620 652

kom. +420 723 918 577

e-mail: ubytovanikost@gmail.com
www: www.ubytovanikost.cz


     W domu U kohouta znajdziecie Państwo tanie i wygodne zakwaterowanie, w bezpośredniej bliskości zamku Kost, w centrum Czeskiego Raju. To świetne miejsce m.in. dla rowerzystów, turystów pieszych, wspinaczy skałkowych, osób lubiących pływać i zbierać grzyby. W najbliższej okolicy znajduje się szereg atrakcji, np. zamki: Trosky, Valdštejn, Hrubá Skála, Humprecht oraz Stawy Podtroseckie, Prachovskie skály i szereg innych atrakcji turystycznych. W sezonie letnim kursują po Czeskim Raju autobusy turystyczne, które zabierają również rowery.

     Naszym gościom oferujemy dwa pokoje 2-osobowe i jeden pokój 3-osobowy. Do dyspozycji jest również w pełni wyposażona kuchnia, a także zamykane pomieszczenie, w którym można przechowywać rowery. Kwatera prywatna U kohouta jest, dzięki ogrodzonemu terenowi, świetnym miejscem do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Nie bez znaczenia jest również dostępność komunikacyjna, z Pragi dojechać można w zaledwie 50 minut, w podobnym czasie można dojechać od granicy z Polską.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-26, godz. 23:48, Odwiedzin: 7302
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0677568913