http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Małopolska Południowa

Noclegi » Czeski Raj - noclegi

Hotel Kavka

Hotel Kavka

Vranové 159

468 31 Malá Skála

tel. +420 483 392 488
kom. +420 775 339 073

e-mail: info@hotelkavka.cz
www: www.hotelkavka.cz


     Hotel Kavka położony jest na granicy Czeskiego Raju i Gór Izerskich, w miejscowości Malá Skála, malowniczej dolinie rzeki Izery, pomiędzy Turnovem a Železnym Brodem. Okolica Malej Skály należy do najpiękniejszych zakątków północnych Czech i oferuje odwiedzającym zamki i romantyczne skalne miasta i nazywana jest perłą w naszyjniku Czeskiego Raju.

     Naszym Gościom oferujemy zakwaterowanie w hotelu o trzygwiazdkowym standardzie, a także w hostelu, o standardzie dwóch gwiazdek. Hotel zajmuje pierwsze i drugie piętro budynku, a pokoje hotelowe wyposażone są m.in. we własne łazienki i TV. W części hotelowej posiadamy 19 pokoi z 54 łóżkami i 8 dostawkami. Hostel zajmuje trzecie piętro i pokoje wyposażone są w umywalki z ciepłą i zimną wodą; prysznice i toalety są wspólne na korytarzu. W części hostelowej do dyspozycji Gości oddajemy 40 łóżek w 13 pokojach.

     Śniadania podawane są w formie szwedzkiego stołu w naszej restauracji, od godz. 8:00. Zapraszamy również do skorzystania z oferty naszej restauracji. Wiosną 2012 wprowadziliśmy do karty "danie dnia", które pozwala na wykorzystanie sezonowych i regionalnych produktów. W naszym menu znajdziecie m.in. zupę dnia, kilka dań głównych, ofertę sałatek i ciast, a także wybór dobrego wina.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-26, godz. 23:07, Odwiedzin: 7318
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0900011063