Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Czeski Raj - noclegi

Motel Charlie

Motel Charlie

Kovač 16
506 01 Kovač

tel. +420 493 597 571

kom. +420 608 225 419

e-mail: motel.charlie@seznam.cz
www: www.motelcharlie.cz


     Nasz motel położony jest ok. 12 km od Czeskiego Raju, we wsi Kovač, mniej więcej w połowie drogi z Jičína do Hořic v Podkrkonoší (w kierunku na Hradec Králové). Znajdziecie u nas romantyczną, stylową restaurację z wyborną kuchnią i możliwością spędzenia czasu na kamiennym tarasie. Dla naszych gości przygotowaliśmy również wygodne pokoje w pensjonacie lub w samodzielnych domkach znajdujących się pośród zieleni.

     Nasz motel od roku 1991 odwiedziło już i co najważniejsze polubiło wiele osób, a między nimi spora grupa znanych osób i wszyscy radzi do nas wracają, co świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Zapraszamy i Was, byście mogli przekonać się o tym i doświadczyć, że mamy co zaoferować naszym Gościom. W zrębowej części domu, w której znajduje się restauracja, w każdą sobotę zapraszamy tradycyjnie na zabawę.

     Romantyczne zakwaterowanie znajdą u nas turyści indywidualni, pary które szukają ciszy i spokoju, ale również rodziny z dziećmi, dla których przygotowaliśmy wielki ogród, zadaszony basen, plac zabaw. Również okolica oferuje wiele możliwości przyjemnego spędzenia czasu: do natury jest tu zaledwie kilka kroków, a możliwości ciekawych wycieczek są nieograniczone, np. można poszukać Rumcajsa, Hankę i Cypiska w Jičínie, odwiedzić zwierzęta w ZOO - Safari w Dvorze Králové, czy spróbować spotkać Ducha Gór w Karkonoszach. Jesteśmy również przygotowani na przyjęcie seniorów, a także osób niepełnosprawnych, dla których przygotowaliśmy trzy pokoje bez barier architektonicznych.

     W sumie posiadamy 53 miejsca noclegowe, z tego w pensjonacie 12 miejsc. Wszystkie pokoje mają standardowe wyposażenie (łazienka, TV, DVD, WiFi, wystrój kwiatowy), a dodatkowo możecie Państwo wybierać w zależności od swych upodobań:
   - według barwy pokoju: pomarańczowy, niebieski, zielony...
   - według pór roku: wiosna, lato, jesień, zima
   - według wyposażenia: z prysznicem, z wanną...
   - samodzielny pokój w stylu "Leonardo da Vinci"

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-26, godz. 22:03, Odwiedzin: 7257
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0724041462