http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Województwo Opolskie

Noclegi » Kotlina Kłodzka - noclegi

Zamek Międzylesie

Zamek Międzylesie

pl. Wolności 42
57-530 Międzylesie

tel. 74 812 65 42
kom. 665 000 055

e-mail: info@zamekmiedzylesie.pl
www: www.zamekmiedzylesie.pl 
        


    
Z przyjemnością zapraszamy Państwa do 700-letniego zamku w Międzylesiu, w którym oferujemy: zwiedzanie zamku, salę balową i krużganek, barokową restaurację, szlachecką kuchnię, 2 sale konferencyjne, 2 sale myśliwskie, apartamenty, Internet bezprzewodowy Wi-Fi, przestronny dziedziniec zamkowy, monitorowany parking oraz garaże.

     Naszym Gościom oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-3-osobowych, a także w apartamentach. W zamku posiadamy również pokoje rodzinne, składające się z dwóch sypialni oraz łazienki, świetnie nadające się dla rodzin z dziećmi lub małych grup przyjaciół.

     Wszechstronność, różnorodność i profesjonalizm to kluczowe słowa przy organizacji zarówno profesjonalnych spotkań w interesach jak i w gronie znajomych. Do dyspozycji organizatorów spotkań, konferencji i szkoleń oddajemy dwie sale konferencyjne o powierzchniach 40 m2 i 60 m2. Wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający prowadzenie spotkań. Nasi pracownicy ułatwiają zorganizowanie każdego przyjęcia od śniadania po gale, gdziekolwiek sobie tego Państwo życzą. Sprawimy, że Wasze spotkanie będzie naprawdę wyjątkowe i niezapomniane.

     Organizujemy także niezapomniane wesela, chrzciny, komunie, bankiety oraz konferencje. Aby zapewnić naszym Gościom przyjemny odpoczynek oraz komfortowe warunki, oferujemy 53 miejsca noclegowe w pokojach dwu- i trzyosobowych, apartamencie oraz pokojach rodzinnych, utrzymanych w klimacie zamkowym. Od początku istnienia urzekamy Naszych Gości kameralną atmosferą, wykwintną zamkową kuchnią oraz profesjonalną obsługą.

     Serdecznie zapraszamy!
Goszczenie Państwa będzie dla nas wielką przyjemnością.
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-26, godz. 11:00, Odwiedzin: 8620
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0881760120