http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Wielka Fatra (antykwariat)

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Leśniczówka Kamień

Gospodarstwo Agroturystyczne
Leśniczówka Kamień

Korczaka 12

58-260 Bielawa

tel. 74 667 15 60
kom. 606 632 454
         

e-mail: lesniczowka@onet.pl
www: www.gory.info.pl/kamien  
        


     Leśniczówka Kamień położona jest u podnóża Gór Sowich, w Parku Krajobrazowym, który jest wspaniałym terenem turystycznym, stanowiącym ogromną atrakcję dla licznie wypoczywających tu turystów przez cały rok. Latem można wędrować szlakami turystycznymi (żółty, czarny, zielony oraz czerwony ) oraz wypoczywać nad wodą (niedaleko leśniczówki) - zalew przy Ośrodku Wypoczynkowym "Sudety", lub skorzystać z licznych tras rowerowych. Zimą natomiast można nacieszyć się urokami śnieżnych krajobrazów i znajdujących się w Bielawie i okolicy terenów narciarskich do uprawniania narciarstwa zjazdowego i biegowego.

     Dla amatorów narciarskich wędrówek na Przełęczy Jugowskiej jest przygotowana 10 kilometrowa trasa do narciarstwa śladowego i turystycznego. Prowadzi ona przez leśne bezdroża wokół szczytu góry Kalenica (964 m n.p.m.). Różnica poziomów wynosi 50 m, a stopień trudności trasy jest średni. Czas przejścia – 2 godziny.

     Oferujemy Państwu pokoje 2-, 3-, 4-osobowe oraz 6-osobowy apartament, wszystkie z własnymi łazienkami i TV. Do dyspozycji gości jest również parking oraz garaż, na życzenie oferujemy także wyżywienie. Serdecznie zapraszamy na na ferie zimowe, weekendy, czy też urlopy do malowniczo położonej leśniczówki, gdzie czeka na Was miła, rodzinna atmosfera.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-03-01, godz. 08:51, Odwiedzin: 7453
Komentarze
Chodaczek od Kokota 2012-03-02 08:15
Polecam! Gospodarze przemili a widoki wspaniałe, muflonów wokół tłumy !
Buldog 2012-03-02 12:29
Czy stamtąd jest założony ślad w stronę ratrakowanych tras wychodzących spod chaty Paprsek (a stamtąd w stronę Smrka etc.)?
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.1187350750