http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

W Starym Domu

 

W Starym Domu

Jemna 55

57-215 Srebrna Góra

tel. 74 818 15 55
kom. 531 097 663

e-mail: info@wstarymdomu.pl
www: www.wstarymdomu.pl


     Dom w Jemnej znalazłam przypadkowo, ale od samego początku zakochałam się w tym pięknym i urokliwym miejscu. Przechodząc po raz pierwszy przez próg naszego domu, nie spodziewałam się, że za kilka lat będę mogła zaprosić do siebie naszych gości i podzielić się z wami tym malowniczym zakątkiem świata. Mój dom położony w kotlinie, otoczony jest pięknym lasem i dziką przyrodą. Miejsce idealne dla wszystkich którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i skorzystać z różnych form wypoczynku jakie nasza okolica ma do zaoferowania. Dzięki swojemu położeniu, Jemna i jej okolice są niezastąpionym miejscem do uprawiania wielu sportów, zarówno rekreacyjnie, jak i dla bardziej zaawansowanych miłośników aktywnego wypoczynku.

     Jak mieszkamy? Wygodnie, przytulnie, zgodnie z otaczającą nas naturą, w naszym starym wiejskim domu, zbudowanym głównie z cegły, drewna i kamienia. Wnętrze domu zostało zaprojektowane i urządzone przez nas samych. Uratowaliśmy od zapomnienia i spalenia wiele wiekowych mebli i pięknych przedmiotów, które na nowo odnalazły swój sens bycia. Na co dzień używamy i korzystamy z produktów naturalnych, poczynając od tego co jemy, po to w czym śpimy. Aby zagwarantować państwu przyjemny i komfortowy wypoczynek, szczególną uwagę poświęciliśmy wysokiemu standardowi wyposażenia pokoi (wygodne drewniane łóżka, lniane pościele, bawełniane ręczniki) i łazienek. Oferujemy państwu cztery pokoje dwuosobowe. Skorzystać u nas można z:
   - internetu bezprzewodowego
   - kolekcji filmów DVD
   - udostępniamy książki z własnej biblioteczki (ciekawa i różnorodna literatura)

     Jak jemy? Zdrowo, smacznie, bez konserwantów. Używamy głównie produktów pochodzących z okolicznych gospodarstw: miód, mleko, ser biały, jajka, drób, jak i również warzywa i owoce z naszego własnego ogrodu. Przygotowując nasze posiłki, bazujemy na produktach sezonowych, przetwarzając je również na wszelkie możliwe sposoby. Półki naszej spiżarni uginają się od przetworów warzywnych, dżemów, kompotów, które urozmaicają nasze posiłki w okresie jesienno-zimowym. W naszej kuchni lubimy eksperymentować z przepisami z całego świata, ale głównie bazujemy na tradycyjnych polskich smakach. Jesteśmy przekonane, że nasze dania usatysfakcjonują każde podniebienie.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-02-21, godz. 21:08, Odwiedzin: 8652
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0744361877