http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Moszna. Zamek i park

Noclegi » Masyw Śnieżnika - noclegi

Agroturystyka Pod Śnieżną

 

Agroturystyka Pod Śnieżną

Marianówka 12

57-500 Bystrzyca Kłodzka

tel. 74 813 01 13
kom. 782 620 691

e-mail: agropietras@op.pl
www: www.agrosniezna.republika.pl

     
Marianówka jest małą, malowniczo położoną na ziemi kłodzkiej miejscowością, tuż u podnóża góry Iglicznej, na której znajduje się Sanktuarium Maria Śnieżna. W pobliżu znajduje się oprócz tego wiele ciekawych miejsc m.in.: Międzygórze ze swą zabytkową zabudową, Śnieżnik - najwyższy szczyt ziemi kłodzkiej, uważana za jedną z najpiękniejszych w Polsce Jaskinia Niedźwiedzia, udostępniona do zwiedzania dawna kopalnia uranu, kompleks narciarski Czarna Góra, Bystrzyca Kłodzka, Polanica- Zdrój, Duszniki- Zdrój, Wambierzyce, czy wreszcie skalne labirynty Błędnych Skał i Szczelińca Wielkiego.

     Naszym gościom oferujemy:
   - pokój 2- osobowy z łazienką
   - pokoje 3- osobowe z łazienką
   - pokoje 4- osobowe z łazienką
   - pokój typu studio ( 4-osobowy) z łazienką
   - pokój 2- osobowy bez łazienki

     Ponadto do Państwa dyspozycji jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, umożliwiająca przygotowanie własnych posiłków, sala do zabaw okolicznościowych do 30 osób, ogród z huśtawką i miejscem do odpoczynku, altana z grillem i placem zabaw dla dzieci, parking, osobne wejście do części przeznaczonej dla gości.

     Organizujemy zabawy okolicznościowe, bankiety, ogniska z kiełbaską. Zapewniamy odpoczynek od codzienności oraz niezapomniane wspomnienia. Posiadamy stół bilardowy, tarcze do darta, stół do tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Dodatkową atrakcją są jazdy konne i kuligi. Oferujemy również możliwość pełnego wyżywienia.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-02-13, godz. 09:00, Odwiedzin: 6921
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0682868958