Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry i Pogórze Orlickie - noclegi

Agroturystyka Na Pograniczu

 

Agroturystyka Na Pograniczu

Lasówka 10

57-500 Bystrzyca Kłodzka

tel. 74 811 90 02
kom. 606 224 745

e-mail: lukaszg36@interia.pl
www: www.zieleniecnoclegi.pl  


     
Lasówka to wieś przygraniczna, położona w rozszerzeniu doliny Dzikiej Orlicy, na lewym brzegu rzeki, wzdłuż drogi nadgranicznej, a obecnie Autostrady Sudeckiej, na wysokości 680-730 m npm. Oprócz atrakcji związanych ze sportami zimowymi uprawianymi w Zieleńcu czy też na sąsiednich czeskich wyciągach w Orlickim Zahoři, w okolicy znajdują się również inne godne polecenia atrakcje turystyczne, np. rezerwat "Torfowisko pod Zieleńcem", Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju, skalny labirynt Błędnych Skał i Szczelińca Wielkiego, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, twierdza w Kłodzku oraz twierdza artyleryjska Hanička (po czeskiej stronie). Oprócz powyższych atrakcji, w okolicy znajdują się liczne trasy rowerowe.

     W naszej ofercie znajdziecie Państwo cztery pokoje 4-osobowe, znajdujące się na parterze i piętrze domu. Dwa pokoje znajdujące się na parterze oraz jeden na piętrze posiadają łazienki, natomiast dla drugiego pokoju znajdującego się na piętrze łazienka znajduje się na korytarzu. Na życzenie oferujemy również wyżywienie - śniadania i obiadokolacje. Czas posiłków dostosowujemy indywidualnie do upodobań naszych gości. W budynku znajduje się również sklep spożywczy. Do dyspozycji gości jest również mini aneks kuchenny, który umożliwia podgrzewanie posiłków, przechowywanie produktów w lodówce. W każdym pokoju znajduje się telewizor (TV-SAT).

     W naszej ofercie znajdziecie Państwo również mały domek znajdujący przy głównym budynku. W domku znajdują się 4 miejsca noclegowe na piętrze - poddasze. Powierzchnia użytkowa domku to około 43 m2. Ogrzewany jest przez CO oraz dodatkowo można korzystać ze znajdującego się tam piecyka. W skład domku wchodzi: salonik na parterze wraz z TV-SAT, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka ( toaleta, prysznic, umywalka) oraz sypialnia: dwa łóżka 1-osobowe i jedno łóżko 2-osobowe, stół, krzesła, wieszak na ubrania. Oferta jest dostępna w opcji bez wyżywienia.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2012-02-09, godz. 10:49, Odwiedzin: 7121
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0707659721