Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Turystyczny Dom Noclegowy

 

Turystyczny Dom Noclegowy

Jugów, ul. Sikorskiego 3
57-450 Ludwikowice Kłodzkie

tel. 74 871 84 53
kom. 693 244 303

e-mail: slaban1@wp.pl
www: www.sudety-noclegi.pl

     Jugów (woj. dolnośląskie, powiat kłodzki, gmina Nowa Ruda) jest wsią położoną u podnóża Gór Sowich. Lokalizacja miejscowości sprawia, że to doskonała baza wypadowa na Wielką Sowę, Kalenicę i inne szczyty Gór Sowich, a jej walory krajobrazowe czynią z niej wymarzone miejsce do wypoczynku. Odpoczywać można tu na różne sposoby, ponieważ istnieją świetne warunki dla narciarzy, snowboardzistów, rowerzystów, turystów rozmiłowanych w pieszych wycieczkach. Dlatego przyjeżdżając do Jugowa na dłużej, nie sposób się nudzić. Najbliższa okolica wsi obfituje w wiele atrakcji.

     Turystyczny Dom Noclegowy dysponuje 18 miejscami w pokojach 2-, 3-, 4- i 6-osobowych. Ponadto nasi goście mają dostęp do dwóch łazienek, kuchni, jadalni z kominkiem, sali konferencyjnej, miejsca na ognisko i grilla. Istnieje możliwość korzystania z TV, radia, komputera i Internetu. Obiekt świetnie nadaje się na imprezy okolicznościowe dla rodzin, studentów, grup zorganizowanych.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-10-12, godz. 10:28, Odwiedzin: 8415
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0691008568