http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Grecja 1:750 000 [P1/1]

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Dom z Duszą

 

Dom z Duszą

Olszyniec, Świdnicka 10
58-330 Jedlina-Zdrój

tel. 74 845 34 11
kom. 665 467 243

e-mail: epodhajska@poczta.onet.pl
www: www.domzdusza.eu

     Olszyniec jest malowniczą wsią leżącą pomiędzy Górami Sowimi i Górami Wałbrzyskimi. To wspaniałe miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu i natłoku turystów, a jednocześnie idealna baza wypadowa dla osób lubiących wyprawy górskimi szlakami turystycznymi i zwiedzanie obiektów historycznych.
"Dom z Duszą" stanowi unikatowy obiekt ze względu na jego starodawny charakter i historię. Część głównego budynku pochodzi z XVIII wieku, a największa świetność gospodarstwa przypada na okres XIX wieku. W okresie II wojny światowej obiekt należał do komendanta obozu pracy AL Erlenbusch należącego do sieci podobozów Gross-Rosen, w których przebywali więźniowie wykorzystywani do pracy przy budowie obiektów hitlerowskiego projektu "Riese". Nasz dom zachował swój historyczny charakter, dlatego wybierając "Dom z Duszą" na miejsce wypoczynku każdy gość ma możliwość spędzić niezapomniane chwile w historycznym otoczeniu, wśród pięknych gór.

     Jesteśmy właścicielami DOMU z DUSZĄ od 1994 roku. Możemy śmiało powiedzieć, że nasz dom to nasza pasja. Z uwagi na jego duży rozmiar musieliśmy włożyć dużo pracy w jego utrzymanie i remont, jesteśmy jednak przekonani, że dzięki temu powstało miejsce wyjątkowe, które każdy gość będzie miło wspominał.

     Oferujemy naszym gościom:
   - 3 przestronne pokoje 2-3 osobowe z możliwością dostawki
   - dostęp do Internetu i telewizji,
   - oddzielną kuchnię, wyłącznie do dyspozycji gości
   - 2 łazienki przypadające na wszystkie pokoje.

     Nad strumieniem płynącym przy domu można spędzać miłe chwile na świeżym powietrzu przy ognisku lub grillując. Oferujemy również możliwość wypożyczenia rowerów oraz zorganizowania przejażdżki bryczką lub saniami. W sąsiednich zaprzyjaźnionym gospodarstwie jest także możliwość spróbowania jazdy konnej w asyście profesjonalnego instruktora. Jesteśmy właścicielami czarnej terierki rosyjskiej, owczarka południoworosyjskiego - jużaka, kotki i kózek, a z czasem możliwe, że w naszym gospodarstwie pojawią się także inne zwierzęta. W galerii zdjęć zamieszczonej na naszej stronie (www.domzdusza.eu) staramy się przybliżyć Państwu wygląd naszego gospodarstwa i jego okolic. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia "Domu z Duszą".

Emilia i Wiesław Podhajscy   


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-10-11, godz. 10:27, Odwiedzin: 8878
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0724489689