http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry i Pogórze Łużyckie - noclegi

Pensjonat Na Stodolci

 

Pensjonat Na Stodolci

Dolní Chřibská
407 44 Chřibská

tel. +420 602 321 828

e-mail: penzion@nastodolci.cz
www: www.nastodolci.cz

     Pensjonat Na Stodolci położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Narodowego "České Švýcarsko" (PN Czeska Szwajcaria), znanego przede wszystkim ze wspaniałego tworu natury, jakim jest Pravčická brána. Pensjonat znajduje się na pograniczu parków krajobrazowych, chroniących z jednej strony Góry Łużyckie, a z drugiej Łabskie Piaskowce, w malowniczej części wsi Dolní Chřibská, pełnej chat zrębowych, na skraju lasu, u stóp piaskowcowych skał.

     Oferujemy Państwu noclegi w odświeżonym, dawnym gospodarstwie rolnym, w pokojach na poddaszu zrębowej chałupy, apartamentach, które przygotowaliśmy w dawnej stodole oraz w letnich pokojach z dostępem do własnego tarasu i przepięknym widokiem na okolice. Częścią pensjonatu jest samodzielnie stojąca chata zrębowa z masywnych bali, postawiona w klasyczny sposób przez cieśli.

     Zrębowa chata (roubenka) jest piętrowa. Na parterze znajduje się wejście, korytarz zakończony toaletą i łazienką, z korytarza jest wejście do największego z pomieszczeń, doskonałego na spotkania, w którym znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia oraz jadalnia na osiem osób. Rozkładany narożnik może służyć jako dodatkowe miejsce do spania. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie (2- oraz 3-łóżkowa), łazienka z umywalką, wanną i toaletą. Nasza roubenka jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi, które na parterze znajdą wystarczającą ilość miejsca dla swych zabaw.

    
Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-09-08, godz. 12:27, Odwiedzin: 9233
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.1006071568