Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Egipt 1:1 000 000 [P1/1]

Noclegi » Góry Stołowe - noclegi

Czarodziejski Młyn

 

Hotelik - Kawiarnia
Czarodziejski Młyn

Kościuszki 36
57-420 Radków

tel. 74 871 22 23
kom. 600 975 596

e-mail: czarodziejski.mlyn@beep.pl
www: www.czarodziejski-mlyn.com.pl  

     Ośrodek wypoczynkowy "Czarodziejski Młyn" w Radkowie - położony jest w jednym z najpiękniejszych zakątków ziemi kłodzkiej. Radków jest malowniczą, przygraniczną miejscowością, zlokalizowaną w pobliżu Parku Narodowego Gór Stołowych oraz blisko (ok. 1 km) pięknego, otoczonego lasem, zalewu.

     Atrakcyjne usytuowanie naszego ośrodka pozwala połączyć uprawianie aktywnej turystyki górskiej z relaksem nad wodą. Wokół zadrzewione tereny rekreacyjne w sąsiedztwie rzeki. Niepowtarzalny urok tego miejsca umożliwia bezpośredni kontakt z przyrodą, sprzyjając wypoczynkowi. Nasz ośrodek to znakomita baza wypadowa do najatrakcyjniejszych miejscowości ziemi kłodzkiej: Wambierzyc, Polanicy, Dusznik, Kudowy, Lądka czy Międzygórza. W pobliżu dobrze utrzymane szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności, ukazujące wspaniałe zjawiska przyrodnicze, interesujące zabytki historyczne i architektoniczne.

     Zapraszamy Państwa do współpracy w ramach dwustronnej obsługi turystycznej. Dysponujemy 24 miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4-osobowych w atrakcyjnej miejscowości leżącej na trasie wycieczek w Góry Stołowe. Jesteśmy w stanie, w uzgodnionych terminach zagwarantować zorganizowanym grupom oraz turystom indywidualnym nocleg, wyżywienie i przewodnika. Nasz hotelik to także doskonałe miejsce na organizację szkoleń i małych imprez okolicznościowych. Posiadamy dodatkową salę na 20-30 osób.

     Serdecznie
  zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-04-02, godz. 11:49, Odwiedzin: 9792
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.1105980873