Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Powiat legnicki, Legnica

Wydawnictwa » Książki

Podziemne tajemnice Gór Sowich, część 3

     Prowadzona w Górach Sowich ekspedycja badawcza dobiegła końca. Wbrew cichym planom GKBZHwP w ciągnących się kilometrami podziemiach nie odnaleziono poszukiwanego OBIEKTU.

     Tymczasem w Polsce tylko kilka osób wie, że podobną akcję, do tej z Gór Sowich, kilkanaście dni temu przeprowadzono również na terenie Czechosłowacji. W dodatku z pełnym powodzeniem. Odnaleziony na dnie jednego z przygranicznych jezior i wydobyty z mułu OBIEKT poddano już wstępnej analizie w budynku czechosłowackiego MSW.

     Jest 29 lipca 1964 roku.

     Rozpoczęte kilka miesięcy temu na terenie Polski i Czechosłowacji dwie niezależne operacje specjalne wkraczają w decydującą fazę. Członkowie ODESSY i innych organizacji zrzeszających hitlerowskich zbrodniarzy wojennych wiedzą, że gra toczy się o najwyższą stawkę.

     Najnowsze książki Bartosza Rdułtowskiego ukazują zupełnie nieznany aspekt powojennych badań podziemi w Górach Sowich.
 Bartosz Rdułtowski: ''Podziemne tajemnice Gór Sowich, część 3''. Wydawnictwo Technol, Kraków 2011. Okładka miękka, format 14,5 x 20 cm, stron 288, czarno-białe ilustracje

Kup książkę w naszym BAZARZEdrukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-02-03, godz. 07:24, Odwiedzin: 6956
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0700321198