http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Kazimierz Dolny (przewodnik)

Noclegi » Masyw Śnieżnika - noclegi

Gościniec Janowa Góra ''Na Przełęczy''

 

Gościniec Janowa Góra
"Na Przełęczy"

Janowa Góra 3a
57-550 Stronie Śląskie

kom. +48 721 019 099

e-mail: biuro@czarnagora.eu
www: www.czarnagora.eu 
 


      Zapraszamy do Domu Gościnnego, leżącego na terenie Parku Krajobrazowego Masywu Śnieżnika, na przełęczy janowogórskiej. Rozciąga się stąd piękny widok na Śnieżnik oraz wszystkie trasy Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra, do którego jest stąd tylko 900 m.

     Dom położony jest na 3-hektarowej łące górskiej, otoczonej z dwóch stron lasami (starodrzewem), w których zachowały się stare szerokie drogi, znakomite do spacerów, wycieczek rowerowych, a zimą do narciarstwa biegowego. Dom Gościnny NA PRZEŁĘCZY jest najwyżej położonym obiektem w tej części ziemi kłodzkiej, dzięki czemu zapewniamy niepowtarzalne widoki, ciszę, spokój i ogromną przestrzeń.

Zachęcamy również do wirtualnego spaceru.- http://dolnyslask360.pl/miejsce.php?q=407


Do Państwa dyspozycji oddajemy:

Apartament Śnieżnicki – Przestronny, 4-osobowy apartament z dwiema sypialniami. Wyjątkowy klimat Gościńca Janowa Góra można dostrzec właśnie tu. Z okien apartamentu rozciąga się niezwykły widok na szczyt Śnieżnika oraz stoki narciarskie Czarnej Góry. Duży taras widokowy sprawi, że spędzone wspólnie przy wschodach i zachodach słońca chwile będą jeszcze piękniejsze.

Apartament Czarna Góra – Apartament 4-osobowy z dwiema sypialniami. Z okien apartamentu rozciąga się wyjątkowy widok na stoki narciarskie Czarnej Góry. Z tego miejsca można codziennie zachwycać się przepięknymi zachodami słońca.

Pokój Żmijowiec – Słoneczny, trzyosobowy pokój w centralnej części budynku. Jedyne takie miejsce z widokiem na wszystkie stoki narciarskie Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra.

Pokój Rudka – Przytulny, dwuosobowy pokój idealny dla osób szukających ciszy i spokoju.

Apartament Wichrowe Wzgórze – Apartament Wichrowe Wzgórze to przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z osobnym wejściem i czterema przytulnymi sypialniami.

     W sumie posiadamy 25 miejsc noclegowych. Ceny: Od 45zł za nocleg. Cena warunkowana jest długością i terminem pobytu. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny!!! Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty zadatku w terminie do tygodnia po zgłoszeniu. W przypadku odwołania rezerwacji w terminie krótszym niż 30 dni przed przyjazdem zadatek nie podlega zwrotowi. nr konta:50114020040000310252257420

     Serdecznie zapraszamy!


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2011-01-05, godz. 09:00, Odwiedzin: 9733
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0699698925