http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Gmina Zdzieszowice

Noclegi » Góry i Pogórze Kaczawskie - noclegi

Chata Morgana

 

 
Chata Morgana
Dariusz i Izabela Chajutin

Jastrowiec 15
59-420 Bolków

tel: 75 74 50 200
kom.: 605 339 675

e-mail: chatamorgana@ig.pl
www: www.chatamorgana.pl 
      
"Chata Morgana" to ponad stuletni dom położony w Górach Kaczawskich na obrzeżach Parku Krajobrazowego "Chełmy", nieopodal trzech średniowiecznych zamków: Bolków, Świny, Lipa.

     Idealna baza wypadowa dla miłośników wycieczek rowerowych - spotkają tu państwo nie tylko ciekawe ukształtowanie terenu z licznymi wąwozami, strumykami, punktami widokowymi, również unikalną faunę i florę.

     Góry Kaczawskie, inaczej zwane Krainą Wygasłych Wulkanów, to także raj dla poszukiwaczy unikalnych skał i minerałów oraz miłośników starego rzemiosła lepienia z gliny, czym zajmują się sami gospodarze. Wszystko to na terenach dziewiczych, nie poznanych jeszcze przez masowego turystę.

     Góry Kaczawskie to miejsce otoczone swoistą magią, powodującą, że każdy, kto kiedykolwiek odwiedził te okolice, chce powrócić.

     Jak napisał podróżnik i dziennikarz Grzegorz Kapla:
"To dobre góry, żeby się zagubić. Gdzieś pośród mrocznych wąwozów parujących wilgocią, w cieniu zamkowych ruin na wulkanicznej skale, albo na bezludnych szlakach z pierwszorzędną panoramą. Góry dla koneserów..."

     Serdecznie zapraszamy!
 
     Więcej detali na: www.chatamorgana.pl


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2010-08-07, godz. 10:16, Odwiedzin: 9742
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0798768997