http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Konkursy

Rozwiązanie Konkursu Jednego Zdjęcia - edycja 13.

     Zakończyliśmy 13 edycję naszego Konkursu Jednego Zdjęcia. Konkurs ma bardzo proste zasady: wystarczy odgadnąć, co przedstawia prezentowane zdjęcie i przysłać do nas prawidłową odpowiedź z podaniem adresu pocztowego. Konkurs ogłaszamy zawsze na czas nieokreślony, jedno zdjęcie jest prezentowane przynajmniej przez kilka dni, ale może to być równie dobrze 2 lub 3 tygodnie - warto więc wysłać odpowiedź jak najszybciej, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się następne.

     W zakończonej właśnie edycji nagrodą był zestaw widokówek "cygańskich", plan Kowar z mapą okolic oraz gadżety związane z Kowarami (smycz, breloczek, odznaki). Fundatorem nagrody był Urząd Miejski w Kowarach.


 

     Pytanie brzmiało: Na zdjęciu przedstawiona jest barokowa budowla sakralna. Proszę podać pod jakim jest wezwaniem i gdzie się znajduje? To oczywiście kaplica św. Anny w Kowarach. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się tym razem do Marcina Trendowicza z Gdańska. Gratulujemy! Nagrodę wyślemy pocztą.

     Zapraszamy do wzięcia w kolejnej edycji Konkursu Jednego Zdjęcia...

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2010-04-10, godz. 19:42, Odwiedzin: 12881
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0782878399