Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Konkursy

Rozwiązanie Konkursu Jednego Zdjęcia - edycja 12.

     Zakończyliśmy 12 edycję naszego Konkursu Jednego Zdjęcia. Konkurs ma bardzo proste zasady: wystarczy odgadnąć, co przedstawia prezentowane zdjęcie i przysłać do nas prawidłową odpowiedź z podaniem adresu pocztowego. Konkurs ogłaszamy zawsze na czas nieokreślony, jedno zdjęcie jest prezentowane przynajmniej przez kilka dni, ale może to być równie dobrze 2 lub 3 tygodnie - warto więc wysłać odpowiedź jak najszybciej, bo nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się następne.

     W zakończonej właśnie edycji nagrodą był zestaw dwóch przewodników z mapami: "Szlaki turystyczne w gminie Głuchołazy" oraz "Szlakiem czarownic po czesko-polskim pograniczu". Fundatorem nagrody było Towarzystwo Przyjaciół Głuchołaz.

     Pytanie brzmiało: na zdjęciu przedstawiony jest jedna z okazalszych grup skalnych w Karkonoszach. Proszę podać jak nazywa się ta formacja skalna? To oczywiście Pielgrzymy. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się tym razem do Pawła Jamki z Dobczyc. Gratulujemy! Nagrodę wyślemy pocztą.

     Zapraszamy do wzięcia w kolejnej edycji Konkursu Jednego Zdjęcia...
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2010-03-14, godz. 19:52, Odwiedzin: 13114
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0839431286