http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Stołowe - noclegi

Willa Czerwona Woda

 

Willa Czerwona Woda

Karłów 26a
57-350 Kudowa-Zdrój

tel. 0-74 871 21 63
kom. 0-693 552 763

e-mail: rsznajder@wp.pl
www: www.czerwonawoda.com
 


      Samodzielny dom "Willa Czerwona Woda" to propozycja wypoczynku adresowana do osób ceniących niezależność i samodzielność. Nowy dom (powstał w latach 2009-2010) w całości oddaję do Państwa dyspozycji. Składa się z dwóch niezależnych paneli (osobne wejścia, tarasy, ogrody). Każdy z nich na sześćdziesięciu metrach powierzchni posiada do 6 miejsc noclegowych (stosuję zniżki dla dzieci), dwie sypialnie, łazienka, toaleta, salon połączony z aneksem kuchennym, ładny taras i stylowy piecyk „koza” pozwalają, by i letnie i zimowe pobyty były dla gości niezapomniane. Posesja oddana do dyspozycji moich gości jest ogrodzona, posiada miejsce do parkowania pojazdów, miejsce na ognisko i grilla.

     Wypoczynek w domu "Willa Czerwona Woda" to strzał w dziesiątkę. Z Karłowa jest "wszędzie blisko", np.:

Z okna:

     Górskie łąki pełne kwiatów i ziół, strumyk Czerwona Woda, rano pasące się jelenie, sarny, ciekawe ptaki itd., itd., itd. W panoramie Szczeliniec Wielki i Mały, Skalniak i uskok Białych Skał – niezapomniane wrażenia. W zimie przez łąki przebiega jedna z tras do uprawiania narciarstwa biegowego.

Pieszo:

     Wspaniałe wyprawy po szlakach Parku Narodowego Gór Stołowych i jego otuliny oraz południowej części czeskich Broumowskich Ścian są w zasięgu każdej „nogi”, ponieważ Czerwona Woda leży w sercu tej krainy. Skały najpiękniejsze na świecie (Szczeliniec, Błędne Skały, Skalne Grzyby), wspaniałe sudeckie lasy, pięknie położone lecz dziś wyludnione górskie wioski, kwitnące sady w środku lasu, samotne przydrożne kapliczki, ukwiecone łąki. W zimie 20 km ratrakowanych tras biegowych, wypożyczalnia nart w pogotowiu. Zaplecze gastronomiczne bogate, ale w bezpiecznej odległości 1 km. Na co dzień pracuję w Parku Narodowym Gór Stołowych, ukończyłam także kurs przewodników; chętnie służę poradą.

Samochodem:
   - do znanych kurortów Kudowy i Dusznik, do aqua parku, do stacji sportów zimowych "Jamrozowa Polana" 10 km
   - do "stolicy" sportów zimowych Zieleńca 16 km
   - odległość do 40 km pozwala na swobodne zwiedzanie całej ziemi kłodzkiej i północnych Czech tzw. Jirasków Kraj (skalne miasta, zamki)
   - do Pragi (dlaczego nie ?) 150 km

     Serdecznie zapraszam!

     Renata Sznajder
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2010-02-19, godz. 22:02, Odwiedzin: 10431
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0760169029