Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Hotel - Restauracja Czarny Rycerz

 

Hotel - Restauracja
Czarny Rycerz

Kamionki 76
58-250 Pieszyce

tel. 0-74 836 70 84
fax 0-74 836 70 85

e-mail: hotel@czarny-rycerz.eu
www: www.czarny-rycerz.eu
 


     Nasz hotel ma ponad wiekową tradycję. Zachowane pocztówki, które można obejrzeć na naszej stronie, świadczą o tym, że już w 1851 roku funkcjonował tu hotel Zur Forelle (Pod Pstrągiem). Po wojnie hotel przejęty został przez Fundusz Wczasów Pracowniczych i egzystował pod nazwą Zacisze. Od kilkunastu lat znajduje się znów w prywatnych rękach co pozwoliło przeprowadzić gruntowny remont i modernizację z zachowaniem akcentów historycznych.

     Obiekt zlokalizowany jest w wydzielonym parku z pięknymi okazami starodrzewu. Wokół panuje niezmącona cisza, którą wzbogaca relaksujący szum, przepływającego przez park, górskiego potoku. Wieczorami, w wydzielonym miejscu, organizujemy imprezy integracyjne połączone z pieczeniem mięs i biesiadą przy ognisku. Po wysiłku na świeżym powietrzu oferujemy odnowę w saunie fińskiej lub relaksujący masaż. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 24 pokoje 1,2 i 3 osobowe - w tym 9 apartamentów. Wszystkie wyposażone w łazienkę, TV, telefon i nieograniczony dostęp do Internetu bezprzewodowego.

     W hotelu funkcjonuje stylowa restauracja z drink barem oraz multimedialna sala konferencyjna. Obszerna Sala Balowa daje możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych i wesel dla 120 osób. Przy hotelu znajduje się wydzielony park o powierzchni 1,2 ha gdzie organizujemy imprezy plenerowe połączone z pokazem walk rycerskich i konkursami sprawnościowymi. 

     Dzieciom zapewniamy opiekę profesjonalnych animatorów. Narciarzy dowozimy ski busem do pobliskiej stacji Jugów Park. Amatorom wycieczek rowerowych udostępniamy sprzęt w naszej wypożyczalni a po wysiłku na świeżym powietrzu zapraszamy do sauny fińskiej lub na relaksujący masaż.
 

     Serdecznie zapraszamy!

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2010-01-26, godz. 23:48, Odwiedzin: 9863
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0778338909