http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Masyw Ślęży - noclegi

Ślężański Młyn

 

Ślężański Młyn

Szczepanów 30
58-124 Marcinowice

tel./fax. 74 850 77 09

e-mail: kontakt@slezanskimlyn.wroc.pl
www: www.slezanskimlyn.wroc.pl 
 

    
Zagroda Turystyczna Ślężański Młyn serdecznie zaprasza do restauracji i pokoi hotelowych! Oferujemy Państwu wypoczynek w cichym zakątku pod lasem w otoczeniu nieskażonej przyrody. Młyn położony jest na skraju wsi Szczepanów, u podnóża góry Ślęży, zaledwie 35 km od Wrocławia w kierunku Świdnicy, przy drodze krajowej nr 35 prowadzącej do Wałbrzycha i dalej do Jeleniej Góry.

    
W odrestaurowanym budynku młyna wodnego z 1845 roku zachowaliśmy całą drewnianą konstrukcję. Odnowione stropy nadają naszym salom restauracyjnym niezwykły klimat. Drewniane meble, obrazy oraz dekoracje nawiązują do otaczającej przyrody i historii młyna. Pomieszczenie dawnej stajni ze sklepieniami krzyżowymi służy dziś jako sala, w której odbywają się konferencje lub kameralne przyjęcia. Całe obejście młyna stanowi przykład śląskiej zagrody wiejskiej. Budynki z jednej strony okolone są lasem, z drugiej przepływa rzeka Czarna Woda. Pełen zwierzyny las, malownicze pola i łąki oraz bliskość Masywu Ślęży z pewnością zachęcą Państwa do spacerów i dłuższych wycieczek pieszych, rowerowych czy konnych.

Serdecznie zapraszamy !!!


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2009-02-14, godz. 21:19, Odwiedzin: 10730
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0759949684