Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Opawskie - noclegi

Gospodarstwo Agroturystyczne Złoty Potok

 

Gospodarstwo Agroturystyczne
Złoty Potok

ul. Jana Pawła II 83
48-200 Łąka Prudnicka

kom. 606 308 228


e-mail: kontakt@agrolux.pl
www: www.agrolux.pl

     Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Złoty Potok" położonego w miejscowości Łąka Prudnicka - u podnóża Gór Opawskich (Sudety) w otulinie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, nad rzeką Złoty Potok.

     Do dyspozycji Gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój 3-osobowy (w sumie 12 miejsc noclegowych). W każdym znajduje się telewizor, radio, łazienka i aneks kuchenny wyposażony w nowoczesne urządzenia. Posiadamy również salę biesiadną, tenis stołowy, mini kawiarenkę z kinem domowym (i projektorem HD), małą i dużą wiatę grillową oraz miejsce na ognisko. Nasze gospodarstwo stanowi połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą. Z posesji rozciąga się malowniczy widok pól, łąk, lasu i gór zachęcający do wycieczek. Dla miłośników jazdy konnej w pobliskim Chocimiu jest Stadnina Koni z hipodromem i krytą ujeżdżalnią, a w odległości 500 m gospodarstwo agroturystyczne z możliwością nauki jazdy konnej. Zieleń, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą Państwu zregenerować siły. Dużo atrakcyjnych miejsc po stronie polskiej i czeskiej umożliwi interesujące spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowa jakość w polskiej agroturystyce.

Konferencje i Szkolenia

     Nasze gospodarstwo wyposażone jest w niezbędny sprzęt do organizacji szkoleń i konferencji - ekran, projektor HD, flipchart. Posiadamy dwie sale - biesiadną i konferencyjną. W ramach turystyki biznesowej organizujemy szkolenia i konferencje do 15 osób.

Sezon zimowy

     Najbliższy oświetlony wyciąg narciarski (krzesełkowy) znajduje się w odległości ok. 10 km od naszego obiektu w czeskiej miejscowości Zlate Hory. Oprócz tego zachęcamy do odwiedzenia innych ośrodków narciarskich (Ramzova, Cervenohorskie Sedlo, Mala Moravka - Karlov, Praded – Ovcarna) oddalonych ok. 30 km od naszego kompleksu. W sumie ośrodki liczą 24 km tras narciarskich i 33 wyciągi.
 
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2009-01-24, godz. 21:39, Odwiedzin: 10580
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0656199455