http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Historia turystyki sudeckiej

Konkursy

Konkurs Jednego Zdjęcia - rozwiązania

Prezentujemy rozwiązania kolejnych edycji Konkursów Jednego Zdjęcia:

Edycja 6:
Na zdjęciu przedstawiliśmy położoną po niemieckiej stronie górę Landeskrone, wznoszącą się ponad Goerlitz. Zagadka okazała się trudna, wpłynęły na nią tylko trzy poprawne odpowiedzi.
Nagrodę za poprawną odpowiedź, "Atlas turystyczno-geograficzny atrakcji pogranicza nysko-jesenickiego", który ufundowany został przez redakcję naszesudety.pl, otrzymała: Agnieszka Węgrzyn.
Gratulujemy!

Edycja 5:
Na zdjęciu znajdował się fragment herbu biskupa wrocławskiego, kardynała Grzegorza Koppa, znajdujący się ponad wejściem do kościoła w Podlesiu (Góry Opawskie).
Nagrodę za poprawną odpowiedź, "Atlas turystyczno-geograficzny atrakcji pogranicza nysko-jesenickiego", który ufundowany został przez Starostwo Powiatowe w Nysie, otrzymała: Agnieszka Ludkiewicz.
Gratulujemy!

Edycja 4:
Zdjęcie przedstawiało wieżę widokową na szczycie Góry Parkowej ponad Głuchołazami.
Nagrodę za poprawną odpowiedź, "Atlas turystyczno-geograficzny atrakcji pogranicza nysko-jesenickiego", który ufundowany został przez Starostwo Powiatowe w Nysie, otrzymała Ela Smyk.
Gratulujemy!

Edycja 3:
Zdjęcie zrobione zostało w Zlatých Horach i przedstawiało Skansen Górnictwa Złota Zlatorudne Mlyny.
Nagrodę za poprawną odpowiedź, album "Dziedzictwo przyrodnicze pogranicza nysko-jesenickiego", ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Nysie, otrzymał Wiesław Malarz. Gratulujemy!

Edycja 2:
Zdjęcie przedstawiało wieżę widokową na Biskupiej Kopie w Górach Opawskich. Nosiła ona imię cesarza Franciszka Józefa. Nagrodę za poprawną odpowiedź, album "Zabytki Euroregionu Pradziad", ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Nysie, otrzymała Joanna Burczyk. Gratulujemy!

Edycja 1:
Na zdjęciu znajdował sie betonowy miś, stojący w Polanicy-Zdroju i upamiętniający zasięg lądolodu na Ziemi Kłodzkiej
Nagrodę za poprawną odpowiedź, ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Nysie, otrzymała Joanna Galus. Gratulujemy!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych konkursach...
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2008-05-22, godz. 11:59, Odwiedzin: 17417
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0871000290