http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

O nas

Waldemar Brygier

    Swoje zawodowe życie związał z turystyką, prywatnie także chętnie podróżuje, najczęściej w Sudety, penetrując ich zakamarki zarówno po polskiej, jak czeskiej i niemieckiej stronie. Posiada uprawnienia przewodnika sudeckiego i pilota wycieczek - w chwilach wolnych od pisania prowadzi grupy turystyczne, przekazując im swoją wiedzę. W przeszłości próbował różnych dróg życiowych, m.in. jako pilot szybowcowy, pielęgniarz, czy mnich w Międzynarodowym Towarzystwie Świadomości Kryszny. Wszystkie te „drogi” kończyły się dość szybko i jedynie miłość do Sudetów pozostała.
 

     Jest pomysłodawcą i twórcą serwisu turystycznego www.naszesudety.pl, w którym przedstawia wszystko co może zainteresować turystę i krajoznawcę w najpiękniejszych, jego zdaniem, górach na świecie – Sudetach. Współpracuje również z kilkoma czasopismami, a także z wydawnictwami, dla których napisał kilkanaście przewodników turystycznych po poszczególnych pasmach górskich.

 

     Prywatnie swą pasję turystyczną dzieli z rodziną: żoną Katarzyną i córką Zuzanną, z którymi stara się, na ile czas pozwala, wyjeżdżać na krótkie i dłuższe wycieczki. Jest inspiratorem wielu przedsięwzięć i wyjazdów, m.in. wycieczek dla dzieci niepełnosprawnych. Sam często prowadzi społecznie wycieczki. Uwielbia ruch, nie tylko na własnych nogach, ale także na rowerze. Jego ulubionymi pasmami górskimi są Góry Bystrzyckie, Rudawy Janowickie, Góry Izerskie i Masyw Śnieżnika.

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2008-01-19, godz. 08:14, Odwiedzin: 15855
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0704870224