http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Czechy. Camping & caravaning

Noclegi » Góry Wałbrzyskie - noclegi

Gościniec Nowa Wioska

 

Gościniec Nowa Wioska

Dziećmorowice - Nowa Wieś 155
58-308 Wałbrzych

tel. 74 847 37
13
kom. 607 605 807

e-mail: gosciniecnw@gmail.com 
  
www: www.gosciniecnowawioska.com.pl  


     Stary zwyczaj i powszechny w narodzie polskim onegdaj był, że tak w świetlicy pana jak w izbie kmiotka, na stole nakrytym obrusem lub barwnym kobiercem, ręcznikiem czy lnem tkanym, leżał wiecznie chleb i sól z którymi gości witano, brama na oścież otwarta przechodniom ogłasza, że gościnna i innych w gościnę zaprasza.

Noclegi i kuchnia

Gościniec dysponuje pokojami z telewizorami i łazienkami (w razie potrzeby istnieje możliwość dostawienia łóżka). Nasz hotel to także niepowtarzalna kuchnia, jakiej nie spróbujesz nigdzie indziej.

Konferencje w Gościńcu

Konferencje odbywają się w znajdującej się na piętrze przestronnej sali, nieopodal tarasu na którym można odpocząć od zmęczenia czy znużenia.

Rozrywka

Oprócz zwyczajnej hotelowej działalności, wyśmienitej kuchni, oraz udanych konferencji dysponujemy sauną, jaccuzi i specjalnie przygotowanymi na pikniki stołami w ogrodzie, letnią wiatą i grilem.

Turystyka

Okolica naszego hotelu obfituje w miejsca, które uczynią spędzony u nas czas nie tylko miłym, ale i niezwykle ciekawym. Zamek Książ, Zamek Grodno, Jezioro Bystrzyckie, Góry Sowie, podziemne kompleksy Riese, to tylko kilka z nich.

     Serdecznie zapraszamy...
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2007-09-21, godz. 21:21, Odwiedzin: 12436
Komentarze
Grzegorz Bil 2010-09-29 14:47
Witam.

Nazywam się Grzegorz Bil i jestem pilotem i organizatorem wycieczki na Dolny Śląsk. Termin wycieczki: 8-10.04.2011. Liczba uczestników około 54 osób (głównie osoby dorosłe). Szukam noclegów w pokojach z łazienkami z wyżywieniem wg struktury (2 noclegi + 2 śniadania + 2 obiadokolacje). Za osobę mogę zapłacić 70.00 zł za jedną dobę, czyli w sumie 140.00 zł za cały pobyt. Potrzebne mi są dwa darmowe pobyt (kierowca + organizator wyjazdu). Faktura zbędna. W miarę jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Z początkiem grudnia mogę przesłać do Państwa zaliczkę na podane konto bankowe. Państwa Ośrodek ze względu na położenie i inne walory, bardzo by nam odpowiadał. Pozdrawiam i pilnie czekam na kontakt, Grzegorz Bil - Kraków, tel. 509587655Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0755469799