Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Hotel ''Sowia Dolina''

 

Hotel "Sowia Dolina"

Kamionki 65
58-250 Pieszyce

tel. 0-74 836 58 77
fax 0-74 836 53 59

e-mail: hotel@sowiadolina.com.pl
www: www.sowiadolina.com.pl
 


     Hotel Sowia Dolina jest naszym domem a jednocześnie gościnnym miejscem w Górach Sowich. Ci którzy tu żyją, pracują i są tu dla Was to Dorota i Frank Enözel wraz z rodziną, pracownikami i praktykantami. 

     Dorota
, gospodyni naszego domu, pochodzi z Pieszyc i jest dzieckiem tego regionu. Absolwentka wrocławskiej szkoły turystyki i hotelarstwa, absolwentka wydziału germanistyki odpowiedzialna jest za ciepło i atmosferę naszego domu leżącą w szczegółach wyposażenia i dekoracji. Poza tym pozostaje do Państwa dyspozycji w sprawach ewentualnych imprez okolicznościowych, spotkań, szkoleń , konferencji, bankietów i wielu innych organizowanych w naszym hotelu spotkań. Jest ona serdecznym gospodarzem i dynamicznym szefem. 

    
Frank Enözel, jej mąż pochodzi z Hesji jest potomkiem rodziny gastronomów z dziada pradziada. Dowcipny, szarmancki patron północno - heskiej rozwagi, dobrane przeciwieństwo swej pełnej temperamentu żony. To przypadek, miłość i przeznaczenie sprawiły iż znalazł się na terenie Gór Sowich w Kamionkach i tu pozostał.
 

     Po uzyskaniu odpowiedniego wykształcenia w dziedzinie hotelarstwa i turystyki pracował w pięciogwiazdkowych hotelach i restauracjach w Niemczech, Szwajcarii i we Włoszech. Pływał na luksusowych statkach pasażerskich takich jak: Vistafjord, Sea-Goddess i Crystal Hormony a cztery ostatnie lata przed przyjazdem do Polski spędził w renomowanym hotelu Jagdhof Glashütte na kierowniczym stanowisku. W 1998 roku pożegnał się z luksusem renomowanych domów aby oddać się przygodzie w Europie dotąd nie znanej, tworząc Hotel i restaurację "
Sowia Dolina". Jego własne doświadczenia, wyobrażenia i pragnienia są tu powoli realizowane. Nie obeszło się również bez nowych doświadczeń i kompromisów, które mają swoje podłoże w różnicach mentalności, inności tradycji , historycznej wrażliwości i oczywiści różnicach językowych.
 

     Ta dobrze dobrana para, tworzy pełen ciepła i serdeczności dom. Czują się tu bardziej gospodarzami w nowoczesnym wydaniu a niżeli hotelarzami. Pragną zagwarantować gości wspaniałą atmosferę , uzupełnioną dobrym jedzeniem, butelką dobrego wina, miłą i kompetentną obsługą jak i stosowną ceną. Jesteśmy tu dla Was , po to aby Wasz pobyt w naszym domu był dla Was niezapomnianym miłym wspomnieniem do którego chce się powracać - mówią.
 

     Jeśli jest to, to czego szukacie i co również ma dla Was znaczenie w dziwnych, sztucznych czasach - serdecznie zapraszamy"

Dorota i Frank Enözel


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2007-09-13, godz. 22:16, Odwiedzin: 15136
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0728900433