http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Wydawnictwa » Książki

Złoto. ABC poszukiwacza

     Książka ''Złoto. ABC Poszukiwacza - od baraniego runa do wykrywaczy metali'' prezentuje różne metody pozyskiwania złota - od baraniego runa po wykrywacze metali. Zestawia techniki stosowane przez poszukiwaczy złota z terenów starożytnego Egiptu, średniowiecznych Sudetów oraz XIX-wiecznej Kalifornii. Może być ona przydatna w każdym zakątku świata – podczas zawodów w płukaniu złota w Złotoryi, wypoczynku nad wodą w Górach Kaczawskich, czy też podczas penetracji złotonośnych obszarów Alaski i Australii. Ma ona nie tylko edukować, ale i bawić, nie tylko wskazywać na rozwój i zarazem zachowanie technik poszukiwawczych, ale zwłaszcza zachęcić turystów do przyjazdu i skorzystania z tej formy rekreacji. Wydawnictwo to jest zbieżne z ideą kultywowania dawnych tradycji górniczych w naszym regionie.

Kup książkę w naszym BAZARZE


Krzysztof Maciejak, Marcin Maciejak: ''Złoto. ABC poszukiwacza. Od baraniego runa do wykrywaczy metali''. Goldcentrum, Złotoryja 2007. Okładka miękka, format 16,5 x 23,5 cm, stron 64, papier kredowy, pełen kolor, liczne ilustracje.
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2007-04-01, godz. 17:44, Odwiedzin: 8924
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0740129948