http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
The Świdnica Land

Noclegi » Góry Stołowe - noclegi

Dom na Wzgórzu

 

 

   Dom na Wzgórzu

   Jarków 7
   57-350 Kudowa Zdrój

  tel. 74 869 89 78
   kom. 697 332 769

   e-mail: na.wzgorzu@gmail.com  
   www: www.dom-na-wzgorzu.jarkow.pl 
 


    
Zapraszamy wszystkich lubiących zdrowy, aktywny wypoczynek wśród przyrody. Zapach ziół, świergot ptaków, pasące się sarny to wrażenia, których nie można zapomnieć, a niesamowite widoki, jakie można oglądać ze wzniesień i tarasów zapierają dech w piersiach. Jak na dłoni widać przełęcz Polskie Wrota oraz wzgórze Homole pełne legend snujących się wśród ruin zamku. Dalej na horyzoncie rozciągają się malownicze Wzgórza Lewińskie, z drugiej zaś strony niczym na wyciągnięcie ręki mamy Góry Stołowe i Broumowskie Ściany. To malownicze miejsce to JARKÓW, mała wioska położona na granicy z Czechami, gdzie leży nasze gospodarstwo.

     Dom na Wzgórzu oddalony jest zaledwie 2 km od międzynarodowej drogi E-8 na odcinku Wrocław - Kudowa. Takie usytuowanie umożliwia bardzo dobry i łatwy dojazd. Sezon turystyczny trwa tu przez okrągły rok. Latem proponujemy Państwu wędrówki górskimi szlakami turystycznymi oraz zwiedzanie licznych atrakcji Ziemi Kłodzkiej i Czech. Wieczorem można posiedzieć przy ognisku lub nad stawem. Zimą natomiast fanatykom białego szaleństwa polecamy stoki narciarskie w położonym niedaleko Zieleńcu. Ponadto zachęcamy do skorzystania z licznych atrakcji w samym Jarkowie, między innymi naukę jazdy konnej, degustację przetworów z ekologicznej aronii, przekąskę na łowisku pstrąga oraz odwiedzenie pięknego ogrodu japońskiego.

     W naszym gospodarstwie czeka na Państwa 5 pokoi 2, 3 i 4- osobowych z łazienkami oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażony aneks kuchenny (nie oferujemy wyżywienia). Przed budynkiem znajduje się bezpieczny parking.

     Serdecznie zapraszamy...

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2007-03-06, godz. 15:39, Odwiedzin: 12198
Komentarze
Edyta Franczyk 2010-07-21 21:51
Witam,
czy jest możliwość wynajęcia 2 pokoi 2-osobowych na tydzień w terminie między 25.07 a 07.08.
Pozdrawiam
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0759849548