http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Kair 1:13 000 [P1/1]

Noclegi » Góry Bystrzyckie - noclegi

Karasiówka

 

Karasiówka

Niemojów 5
57-530 Międzylesie

tel. 74 811 96 99
kom. 601 169 069

e-mail: jurekkaras@vp.pl
www: www.agroturystyka.jkarasinski.pl  

     Karasiówka położona jest w Górach Orlickich, obfitujących w liczne okazy flory i fauny. Podczas spacerów natrafić można na wiele gatunków roślin zielarskich, owoce runa leśnego, ciekawe gatunki ptaków oraz zwierząt. Wpływ na to mają czyste lasy, oraz spokojna okolica. Także rzeka stanowi doskonały przykład nieskażonego środowiska naturalnego. Amatorzy wędkowania z pewnością docenią różnorodność ryb żerujących w nurcie Dzikiej Orlicy, szczególnie warto wędkować tu na muchę, chętnie chwytaną przez pstrągi i lipienie. Niemojów to doskonały teren także dla fotografów, malarzy, pisarzy oraz wszystkich, którzy do pracy potrzebują spokoju.

     Zapraszamy państwa do gospodarstwa agroturystycznego Karasiówka. W wiejskim domu oddajemy do Waszej dyspozycji: 1 pokój 2-osobowy oraz 2 pokoje 4-osobowe, idealne do wypoczynku w rodzinnym gronie. Do dyspozycji gości jest również łazienka, kuchnia, kominek, TV, bilard oraz taras. 

    
W sezonie zimowym proponujemy tygodniowe kursy nauki jazdy na nartach, prowadzone przez doświadczonych instruktorów narciarstwa. Preferowane grupy zorganizowane, min. 8 osób. Zakwaterowanie w drewnianych domkach. Domki posiadają wyposażoną kuchnię, TV SAT, kominek, ogrzewanie kominkowe, miejsce na sprzęt narciarski i rowery.

     Serdecznie zapraszamy...

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2007-03-06, godz. 00:32, Odwiedzin: 11249
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0788068771