http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Wydawnictwa » Książki

Otmuchów, Vidnava, Javorník, Krnov w moim obiektywie

     Album został wydany na podstawie fotografii uczestników Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego pn. ''Otmuchów - Vidnava - Javorník - Krnov w moim obiektywie'', który odbył się w dniach od 1.02.2006 do 30.05.2006.Organizatorem był Urząd Miejski w Otmuchowie i Miejsko-Gminny Dom Kultury w Otmuchowie.

     W albumie ukazane są najciekawsze i najatrakcyjniejsze miejsca, obiekty architektoniczne i zabytki przyrody przygranicznych sąsiadujących ze sobą miast: Otmuchów - Vidnava - Javorník - Krnov.

     Dziękuję fotografikom artystom i amatorom, którzy uczestniczyli w konkursie, bo to oni są autorami prezentacji piękna tych terenów, oraz obiektów architektonicznych i przyrodniczych. Mamy nadzieję, że przedstawione prace będą służyły mieszkańcom oraz gościom i turystom ziemi otmuchowskiej, vidnavskiej, javornickiej i krnovskiej.

[Jan Woźniak - Burmistrz Otmuchowa]

Kup książkę w naszym BAZARZE


''Otmuchów, Vidnava, Javorník, Krnov w moim obiektywie''. Wydawnictwo MS, Opole 2006. Okładka twarda, format 21 x 29 cm, stron 72, pełnokolorowe ilustracje, nakład 500 egz.
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2006-10-31, godz. 18:38, Odwiedzin: 7896
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0693750381