http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Góry Stołowe - trasy rowerowe

Noclegi » Góry Opawskie - noclegi

Kompleks Turystyczno-Wypoczynkowo-Szkoleniowy CHROBRY - ZŁOTY POTOK

 

 

Kompleks Turystyczno - Wypoczynkowo - Szkoleniowy CHROBRY - ZŁOTY POTOK

Pokrzywna 69
48-267 Jarnołtówek


tel:077 439-75-64
tel./fax:077 439-75-45/62


e-mail: zlotypotok@kki.pl
www: www.zlotypotok.wczasy.net.pl
 


     Zapraszamy Państwa na wypoczynek do uroczej miejscowości Pokrzywna, położonej na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, w której znajduje się nasz ośrodek. Organizujemy i zabezpieczamy najlepsze: kolonie, zimowiska, obozy kondycyjne dla sportowców, zielone szkoły, wczasy indywidualne lub rodzinne, szkolenia oraz bankiety i wesela.

    
Bardzo dobry podgórski mikroklimat Pokrzywnej, nieskazitelna przyroda oraz świeże powietrze sprzyja regeneracji sił, oraz pomaga w leczeniu górnych dróg oddechowych. Atrakcją dla wczasowiczów jest z pewnością wspaniałe kąpielisko leśne, położone na terenie naszego ośrodka oraz ogromna przestrzeń ponad 16 ha pozwalająca na aktywny wypoczynek zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czekają tu na państwa różnego rodzaju atrakcje na życzenie, jak np. ognisko z pieczonym baranem lub prosiakiem, kulig oraz wycieczki do Czech.

     W naszym hotelu mają Państwo do dyspozycji pokoje 2-,3- i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV (na 160 miejsc), apartamenty, stołówkę, kawiarnię, salę telewizyjną, salę dyskotekową, dwie sale konferencyjne (80- i 30-osobową z możliwością połączenia), saunę, siłownię, automaty do gry, stół ping-pongowy oraz stół bilardowy. N
a terenie ośrodka posiadamy również cztery rodzaje domków: typu Lux, typu Brda, domki raciborskie oraz wille. Te ostatnie 4-,6- i 8-osobowe, położone nad samym kąpieliskiem, z pełnym wyposażeniem oraz balkonami i kominkami.
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2006-08-08, godz. 09:21, Odwiedzin: 17758
Komentarze
Izabela Brycka 2009-09-09 11:54
Witam
Czy na najbliższy weekend (12-13wrzesień) mają Państwo wolny dom 4 osobowy? Jesteśmy zainteresowani najbardziej tym nad samym kąpieliskiem, z pełnym wyposażeniem, balkonem i kominkiem.

Jeśli tak, to proszę uprzejmie o podanie ceny dla 4 osób i informacji jak dokonać rezerwacji.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Iza Brycka
tel. 695 363 707
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0690970421