Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Wydawnictwa » Książki

Niezwykłe miejsca wokół Wrocławia

     Tajemnice templariuszy, podziemne fabryki, ukryte skarby – to zaledwie ułamek atrakcji z nowej książki Joanny Lamparskiej. „Niezwykłe miejsca wokół Wrocławia” to trzecia część „przewodników, innych niż wszystkie”, pokazujących najciekawsze zakątki Dolnego Śląska.

     Joanna Lamparska, związana z polską edycją „National Geographic” prowadzi tym razem m.in. szlakiem zamków i pałaców nad Bystrzycą, przez cysterskie klasztory, szlak średniowiecznych kościółków oraz pełne niespodzianek, romantyczne parki, pełne niespodzianek.

     Czytelnik razem z autorką odkrywa zakątki, które znają tylko wytrawni poszukiwacze. ”Niezwykłe miejsca wokół Wrocławia” to znakomity przewodnik, który nie tylko sprawdza się w podróży, ale barwnymi opowieściami wciąga już od pierwszej strony.


Kup książkę w naszym BAZARZE


Joanna Lamparska: ''Niezwykłe miejsca wokół Wrocławia. Tajemnice, skarby, pałace''. Przewodnik inny niż wszystkie, cz. 3. Wydawnictwo ASIA-PRESS, Wrocław 2006. Okładka miękka, format 14 x 20,5 cm, stron 307, czarno-białe ilustracje.
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2006-05-11, godz. 19:53, Odwiedzin: 8439
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0973420143