Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Okolice Wrocławia (EkoGraf)

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Schronisko Sowa

Schronisko Sowa

Sokolec 49
57-450 Ludwikowice Kłodzkie

tel. 74 873 33 01
kom. 513 172 314

e-mail:
wielka_sowa@wp.pl

www: www.schroniskosowa.eu    

     Schronisko Sowa ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów aktywnego wypoczynku do odwiedzenia uroczego i tajemniczego rejonu Gór Sowich. Oferujemy wypoczynek w otoczeniu przyrody Parku Krajobrazowego Gór Sowich, setki kilometrów pieszych szlaków, ścieżek rowerowych w zimie używanych jako trasy do uprawiania narciarstwa śladowego i biegowego oraz sporą ilość wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności. 

     Schronisko Sowa to historyczny obiekt turystyczny, o unikalnym położeniu, 905 m npm, na południowym stoku Wielkiej Sowy, w Parku Krajobrazowym Gór Sowich. Przepiękne tereny wokół schroniska i prawdziwy górski klimat zapewnią państwu niezapomniane wrażenie i możliwość spokojnego lub aktywnego wypoczynku. Mocny atut schroniska Sowa to z pewnością historyczna sala kominkowa o niepowtarzalnym nastroju z czynnym codziennie barem i smaczną domową , polską kuchnią.

     Danie firmowe schroniska to pstrąg faszerowany - prawdziwy rarytas!! Naszym gościom oferujemy umiarkowane ceny noclegu z ulgami dla grup turystów. Jeśli szukacie kontaktu z naturą, oderwania od rzeczywistości to z pewnością to wszystko znajdziecie w schronisku Sowa, do odwiedzenia którego serdecznie zapraszamy! Mamy nadzieję iż Państwa pobyt będzie miły i beztroski oraz pozostanie na długo w pamięci.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2005-10-26, godz. 18:26, Odwiedzin: 14255
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0812461376