http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Sudety nr 110

Wydawnictwa » Książki

Smak gór

JEŻELI CHCESZ POZNAĆ PRAWDZIWY "SMAK GÓR" PRZECZYTAJ TĘ KSIĄŻKĘ.


     "Smak gór" odpowie Ci na pytania, które chciałeś zadać alpinistom. Po co oni tam chodzą? Ile to kosztuje? Jak można się umyć i wysikać na siedmiu tysiącach metrów? Czy to prawda, że po paru pobytach na dużej wysokości w mózgu robią się dziury? Czy Szerpowie nie lubią himalaistów? Czy można nie wejść na szczyt a powiedzieć, że się weszło?

     Odpowiedzi udziela RYSZARD PAWŁOWSKI, jeden z najlepszych alpinistów świata. Pytają - nieraz w sposób brutalny - ludzie, którzy nie mieli nigdy do czynienia z górami wysokimi. Dlatego "Smak gór" to książka inna, niż setki górskiej literatury ustawianej na księgarskich półkach. To książka dla Ciebie.

     Drugim obliczem "Smaku gór" jest psychologiczny portret RYSZARDA PAWŁOWSKIEGO - człowieka, który w mieście czuje się zagubiony a w warunkach, w których my nie przetrwalibyśmy dnia, on oddycha pełną piersią i jeszcze ma siły by zdobywać K2, trzy razy wejść na Mount Everest i rozwinąć najlepszą w Polsce firmę oferującą komercyjne wyprawy wysokogórskie?

Ryszard Pawłowski: "Smak gór". Wydawnictwo STAPIS/Infomax, 2004, oprawa klejona + obwoluta, stron 206, format 17,5 x 25 cm, liczne zdjęcia
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2005-05-17, godz. 16:51, Odwiedzin: 6979
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0762858391