http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Monachium 1:22 000 [P1/1]

Wydawnictwa » Książki

Sudety Środkowe. Po obu stronach granicy

     "Sudety Środkowe. Po obu stronach granicy" to druga część cyklu, w której powędrujemy przez Góry Bardzkie, Orlickie i Stołowe, także po ich czeskiej stronie. Wystarczy przekroczyć granicę, aby kilka kilometrów dalej znaleźć się w świecie bajkowych zamczysk, masywnych schronów i podziemi. Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami, rycinami i archiwalnymi fotografiami.
Joanna Lamparska: "Sudety Środkowe. Po obu stronach granicy". Wydawnictwo ASIA-PRESS, Wrocław 2003, stron 296, miękka okładka, liczne czarno-białe zdjęcia.

Kup książkę w naszym BAZARZE
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2005-05-17, godz. 15:14, Odwiedzin: 9342
Komentarze
Lech Marczak 2005-11-25 17:03
Jest to niezła bo jedyna książka opisujaca pogranicze tego rejonu.Niestety napisana i wydana bardzo łagodnie mówiąc niestarannie ,a mniej łagodnie niechlujnie.Wysoka dość cena
jak no wydanie bez kolorowych zdjęć,mapek,informacji czy nawet indeksu miejscowości.Cenne jest tylko to jak już wspomniałem ,że zapełnia pustkę na rynku opisująca pogranicze czesko-polskie,czy też słowacko-polskie.W związku z otwarciem granic i licznych przejść odczuwa się dotkliwy brak dobrych przewodników i map "po obu stronach granicy.
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0719039440