Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Aktualności

Google Earth Pro dla każdego

     Wśród miłośników górskich wędrówek jest także wielu amatorów technicznych nowości, które ułatwiają nie tylko wędrowanie, ale również pozwalają lepiej przygotować się do wyjazdu. Jedną z ciekawszych aplikacji jest Google Earth Pro, która do tej pory była dostępna jedynie po wykupieniu licencji, a koszt był to niemały, bo blisko 400 dolarów. Nie każdy mógł sobie na to pozwolić, dlatego pozostawała do dyspozycji mocno okrojona i oferująca gorszej jakości mapy wersja Google Earth.     Prawdopodobnie zainteresowanie płatną wersją nie spełniło oczekiwań Google i firma postanowiła udostępnić pełną wersję dla wszystkich. Zyskujemy dzięki temu wiele zaawansowanych funkcji, jak nakładanie warstw z danymi, pomiary powierzchni, czy importowanie danych GIS, a także mapy lepszej rozdzielczości i tworzenie filmów.

     Aby móc korzystać z pełnej wersji Google Earth Pro należy założyć konto. Podczas rejestracji trzeba podać dość sporo informacji o sobie, a także maila, na którego otrzymamy kod dostępu do nowej usługi.

Waldemar Brygier – NaszeSudety.pl
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2015-02-03, godz. 08:16, Odwiedzin: 1790
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0780169964