http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Góry Kamienne - noclegi

Agroturystyka Chata Zbója

 

Agroturystyka Chata Zbója

Rybnica Leśna 52
58-350 Mieroszów

tel. 74 845 16 52
kom. 604 641 096

e-mail: chata@chatazboja.pl
www: www.chatazboja.pl 
 

     Jeśli potrzebujesz inspiracji, sił witalnych i energii do życia - Tu znajdziesz to czego szukasz. Poczujesz wolność i swobodę. Urzekający klimat, atmosfera, duch tego domu, kontakt z przyrodą oraz strawa niebanalna - napełnią Cię życiową siłą raz na zawsze. Tu poznasz wspaniałych kreatywnych ludzi, a nawet przeniesiesz sie w czasie. Nie ma takiej drugiej Chaty i każdy, kto przyjął Uroczysty Chrzest Zbójnicki i stał sie Zbójem prawdziwym - o tym wie ! Niepodważalny to fakt. Czekamy na Ciebie - lecz pamiętaj wędrowcze - miejsce to magiczne jest i nietuzinkowych gości. Zatem gdy próg domu przekroczysz, kochać ludzi, przyrodę i miodówkę zbójnicką powinieneś. Tak prawo tego domu stanowi a ten kto go nie uzna, bramy nie przekroczy.

     Do dyspozycji Gości oddajemy pięć pokoi stylowo urządzonych na piętrze, w których zamieszkać może w sumie do 18 osób. Goście mogą korzystać z przestronnej jadalni i kącika z kominkiem, a także z bezprzewodowego internetu. Po wcześniejszym uzgodnieniu można do nas przyjechać ze swym pupilem. Chętnie doradzimy również, co warto zwiedzić i opowiemy o tradycjach i kulturze regionu. Zimą zapraszamy na organizowane przez nas kuligi, oraz wyciąg narciarski, znajdujący się nieopodal naszej chaty.

    Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-10-26, godz. 18:19, Odwiedzin: 4161
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0769319534