http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Znojemsko 1:60 000 [P1/1]

Noclegi » Góry Sowie - noclegi

Dom Wypoczynkowy ''Wacuś''

 

Dom Wycieczkowy "Wacuś"

ul. Letnia 3
57-215 Srebrna Góra

tel. 74 818 00 43
tel. kom. 603 220 165

e-mail: pokoje.wacus@gmail.com  
www: www.srebrnagora.republika.pl


          Zapraszamy do Srebrnej Góry, malowniczo położonej wsi, mającej w przeszłości status miasta. Nasz obiekt, położony w centrum miejscowości, doskonale nadaje się na wypoczynek indywidualny, ale także jako baza noclegowa dla wycieczek zorganizowanych, kolonii, obozów, zielonych szkół i rajdów.

     Naszym Gościom oferujemy 35 noclegów (większe grupy kwaterujemy w pobliskich kwaterach), w pokojach 2-osobowych i większych, część z łazienkami. Do dyspozycji Gości oddajemy również dwie duże łazienki, bufet z TV oraz bilard. Na zewnątrz znajduje się kamienny kominek oraz grill z wędzarnią. W obiekcie jest dostęp do bezprzewodowego Internetu (WiFi), a przy obiekcie niestrzeżony parking. Na zamówienie oferujemy dla grup zorganizowanych wyżywienie.

     Organizujemy również wypoczynek dla grup zorganizowanych, pomagamy w organizacji zwiedzania fortów srebrnogórskich i ich podziemi, trasy zębatej Kolei Sowiogórskiej, wejść do starych sztolni i szybów kopalnianych. W naszej ofercie mamy również zjazdy na linach z 30-metrowego mostu, wspinaczkę na sztucznej ściance wspinaczkowej, zjazdy tyrolką, jazdę konną, strzelanie z broni pneumatycznej lub łuków, nocne podchody i piesze wycieczki w góry.

     Serdecznie
 zapraszamy!


drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2005-04-24, godz. 22:41, Odwiedzin: 13761
Komentarze
irek 2008-01-28 23:40
Tm jest super
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0805630684