http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Gospody u stóp Gór Sowich

Aktualności

Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2014

     Trwa plebiscyt ogłoszony przez redakcję Gazety Wrocławskiej, zatytułowany Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska. Patronatem honorowym objął go Marszałek Województwa Dolnośląskiego, bo jak piszą dziennikarze: „nie tylko Gazecie Wrocławskiej zależy na promowaniu tych, którzy sprawiają, że na Dolny Śląsk wracają turyści, a jego mieszkańcy nie muszą długo przekonywać innych, że naprawdę jesteśmy wyjątkowym regionem w kraju”.

     Termin zgłaszania kandydatów do plebiscytu minął 31 lipca, teraz pozostało już tylko wybrać najlepszych. Głosować można na trzy sposoby: poprzez swoje konto na facebooku, poprzez kliknięcie na stronie organizatora plebiscytu (można w ten sposób oddać trzy głosy) oraz przez smsa (głos liczy się wówczas jako 15 głosów). Ta ostatnia możliwość sugeruje komercyjny charakter zabawy, ale i nagrody są niebagatelne, bo można zdobyć pakiety reklamowe o wartości 12, 8 oraz 5 tysięcy złotych, do wykorzystania w Gazecie Wrocławskiej.

     Do dyspozycji głosujących jest sześć kategorii: baza noclegowa, atrakcja turystyczna, wydarzenie, miejscowość, agroturystyka oraz baza gastronomiczna. Wśród kategorii noclegowych znajdują się kandydaci do pierwszych miejsc, którzy są albo naszymi przyjaciółmi, albo z nami współpracują i na dodatek znajdują się w pierwszej piątce! I tutaj chcielibyśmy zachęcić Was do zagłosowania na nich

     Zacznijmy od działu AGROTURYSTYKA. Tutaj polecamy Waszej szczególnej uwadze trzy obiekty, które są w pierwszej piątce najlepszych: znajdujący się obecnie na miejscu czwartym Zaczarowany Ogród w Proboszczowie, lidera Zacisze Trzech Gór z Jedliny-Zdroju oraz Agroturystykę Mała Sowa z Rzeczki. Z kolei kategorii BAZA NOCLEGOWA chcemy zwrócić Waszą uwagę na Hotel Srebrna Góra w Srebrnej Górze oczywiście. Wspomóżcie ich swoimi głosami, są tego naprawdę warci!

Waldemar Brygier – naszesudety.pl
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-08-26, godz. 08:51, Odwiedzin: 1680
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0667290688