Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Gmina Ziębice

Aktualności

Rustykalny Jarmark Izerski

     Fundacja Harmonia Kultury zaprasza na rodzinną niedzielę w Osadzie Średniowiecznej w Kopańcu. Kontynuując tradycje eko-artystycznych Festiwali Rodziny oraz Izerskich Jarmarków Rękodzieła i Sztuk Wszelakich zapraszamy Państwa na wyjątkową imprezę w sielankowym otoczeniu, podczas której połączymy swoje siły i wypełnimy dzień atrakcjami. Zaproponujemy też wakacyjny odpoczynek...     Podczas Izerskiego Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich 10 sierpnia, o godz. 12-18 w Osadzie Średniowiecznej w Kopańcu przy gospodarstwie agroturystycznym Farma 69 nie zabraknie zabaw dla najmłodszych i warsztatów dla nieco starszych.

     W programie między innymi:
   - zajęcia ceramiczne
   - pokazy frisbee
   - nauka chodzenia na szczudłach
   - gry i zabawy dla dzieci.

     Zajęcia z dziećmi poprowadzą doświadczeni animatorzy z Fundacji Rozwoju Regionalnego Kobold z Małej Kamienicy. Przez cały dzień, w średniowiecznej okolnicy znajdziecie wszystko to, co oferuje nasza okolica w najlepszej jakości. Nie zabraknie więc produktów spożywczych, wyrobów rękodzielniczych i artystycznych. Staramy się, aby wszystko, co będą Państwo mogli zakupić podczas Jarmarku było wytwarzane tuż obok, po sąsiedzku. Chcemy bowiem wspierać miejscowych producentów żywności, rolników, artystów i promować lokalną ekonomię.

     Rustykalny Jarmark Izerski odbędzie się urokliwym otoczeniu zielonych łąk, szumiących drzew i miłych ludzi. A już odwiedziny repliki średniowiecznej osady w Kopańcu przy Gospodarstwie Agroturystycznym Farma 69 jest atrakcją samą w sobie. Zatem jeśli chcecie z całą rodziną spędzić czas w bajkowym miejscu, bawiąc się do upadłego lub leżąc leniwie na trawie - Przybywajcie! To idealna dla Was okazja. Jarmark organizowany jest przez Fundację Harmonia Kultury. Udział jest bezpłatny.

[www.goryizerskie.pl]drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-08-01, godz. 10:26, Odwiedzin: 1967
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0757448673