http://www.alpenski.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Góry Stołowe (Rewasz)

Aktualności

Moofie rusza w świat

     Od kilku dni w naszej regionalnej księgarni wysyłkowej mamy trzy pięknie wydane książki dla dzieci, których bohaterem jest Moofie, sympatyczny muflon promujący Wałbrzych. Jako maskotka miasta narodził się w wyniku konkursu ogłoszonego przez Biuro Promocji Miasta. Jego autorka, młoda mieszkanka Wałbrzycha tworząc Moofiego chciała zwrócić uwagę na te ciekawe zwierzęta, które można spotkać w okolicach Wałbrzycha. Pomysł spodobał się jury i w ten sposób Moofie stał się „obywatelem miasta”.

     Trzy książeczki, które wydało wydawnictwo Ad Fontes zatytułowane są: „Moofie aktywny sportowiec”, „Moofie odkrywa Wałbrzych” oraz „Moofie zwiedza Dolny Śląsk”. Kolorowe strony pełne są zadań, zagadek oraz różnego rodzaju zabaw i w ciekawy sposób pozwalają na poznanie naszego regionu. Dodatkowo młody czytelnik otrzymuje dwie strony naklejek, które trzeba wykorzystać podczas rozwiązywania kolejnych zadań.

     Wszystkie książki można kupić w naszej księgarni (
www.naszesudety.pl/sklep), ale jedną z nich można zdobyć biorąc udział w naszych zabawach: na facebooku oraz w Konkursie Jednego Zdjęcia (zobacz dział: Konkursy). Zapraszamy zatem do zabawy i spróbowania swych sił, do rozdania mamy jeszcze cztery egzemplarze książki!

Waldemar Brygier – naszesudety.pl
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-08-01, godz. 09:22, Odwiedzin: 1742
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0923459530