http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Sukcesorzy śląskich Piastów

Aktualności

Jubileusz 170-lecia rekonsekracji kościoła Wang

     W najbliższy weekend Parafia Ewangelicko-Augsburska Wang w Karpaczu będzie przeżywała uroczystość 170-lecia rekonsekracji kościoła Wang. Weźmie w nich udział zwierzchnik Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP ks. bp Jerzy Samiec, 50 – osobowa delegacja z Parafii Vang z Norwegii oraz delegacje z Parafii Partnerskich z Republiki Czeskiej, Niemiec i Węgier.
W programie:

   · w piątek, 1 sierpnia 2014 r. o godz. 18:00 (godzina do potwierdzenia) nabożeństwo norweskie w kościele Wang dla Gości z Vang odprawi ks. Carl Philip Weisser – pastor z Vang i Valdres
   · w sobotę, 2 sierpnia 2014 r. o godz. 16:00 otwarcie wystawy „Wang na dawnej pocztówce” w Muzeum Sportu i Turystyki w Karpaczu.
   · w niedzielę, 3 sierpnia 2014 r. o godz. 10:00 uroczyste nabożeństwo oraz zakończenie II etapu projektu unijnego „Wędrowanie bez granic -wzrost atrakcyjności i dostępności obiektów turystycznych stanowiących element międzynarodowej trasy turystycznej Via Sacra- Etap II.
   · w zawiązku z tym, iż nabożeństwo odbędzie się w kościele, a swój udział zapowiedziało wielu zaproszonych gości, miejsca w naszym małym kościele będą zapewnione tylko dla Parafian oraz gości, którzy potwierdzili swój udział. Pozostali Uczestnicy będą mieli przygotowane miejsca siedzące na placu kościelnym. Plac kościelny będzie nagłośniony.

[ks. Prob. Edwin Pech - Parafia Ewangelicko - Augsburska Wang]
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-07-30, godz. 09:56, Odwiedzin: 1557
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0786490440