http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy
Losowy produkt
z BAZARU
Kaszuby na weekend (przewodnik)

Noclegi » Masyw Śnieżnika - noclegi

Schronisko na Śnieżniku

 

Schronisko na Śnieżniku
im. Zbigniewa Fastnachta

57-514 Międzygórze

tel. 74 813 51 30
kom. 501 631 134

e-mail: schronisko@sudety.info.pl
www: www.schroniskonasniezniku.pl 
 

     Schronisko na Śnieżniku im. Zbigniewa  Fastnachta położone jest w jednej z najładniejszych partii Sudetów, na wysokości 1218 m n.p.m. na hali pod wierzchołkiem Śnieżnika, na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. To wymarzone miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania okolicy. W odległości ok. 30 min. drogi od schroniska, na szczycie Śnieżnika znajduje się punkt widokowy. Wspaniały widok roztacza się nie tylko na Kotlinę Kłodzką i otaczające ją pasma górskie, ale także znaczną część czeskich Sudetów z kopułą Pradziada (1429 m n.p.m.), a przy dobrej widoczności Karkonoszy ze Śnieżką i dużych połaci Niziny Śląskiej. Dojście z Międzygórza szlakiem czerwonym ok. 2 h, lub z Kletna szlakiem żółtym ok. 1h.
 
     Szeroka oferta atrakcji turystycznych sprawia, iż pobyt w schronisku Na Śnieżniku im. Zbigniewa Fastnachta z pewnością będzie można zaliczyć do udanych. Oferujemy doskonały wypoczynek w warunkach schroniska górskiego. Posiadamy 58 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 4-, 6-, 8- oraz 10- osobowych. Polecamy smaczną domową kuchnię (śląską i staropolską), specjalnością są naleśniki z jagodami i szarlotka (jagodowo – jabłkowa). Organizujemy imprezy typu:
   - zielone szkoły, obozy szkoleniowe, obozy wędrowne
   - kolonie, rajdy, zimowiska
   - przyjęcia okolicznościowe, wczasy świąteczne, imprezy sylwestrowe
 
     Zimą mamy możliwość organizacji wyprawy skuterami, zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych. Latem proponujemy wyprawy samochodami terenowymi 4x 4 po Masywie Śnieżnika (Śnieżnik, Maria Śnieżna, Czarna Góra). Nasze góry to także idealna okolica dla zbieraczy jagód, grzybów i minerałów.

     Serdecznie zapraszamy!
drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2014-02-03, godz. 22:56, Odwiedzin: 3646
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0698070526