http://www.ksiegarnia.naszesudety.pl
Szanowni Państwo! Niniejsza strona to archiwum Serwisu NaszeSudety.pl... Po najnowsze informacje z Sudetów zapraszamy na www.naszesudety.pl
 
mapa serwisu  mapa serwisu
facebook

Polecamy

Noclegi » Kotlina Jeleniogórska - noclegi

Uzdrowisko Cieplice

 

Zakład Obsługi Kuracjusza

ul. P. Ściegiennego 5/7
58-560 Jelenia Góra

tel. 75 75 51 880
fax 75 75 52 557

e-mail: kontakt@uzdrowisko-cieplice.pl
www: www.uzdrowisko-cieplice.pl


     „Uzdrowisko Cieplice” Sp. z o. o. kontynuuje ponad 7-wiekową tradycję wykorzystywania naturalnych surowców do terapii. Leczenie balneologiczne prowadzone jest nieprzerwanie od 1281 r., tym samym cieplicki kurort jest najstarszym uzdrowiskiem w Polsce.

    
W oparciu o wykorzystanie unikatowych w skali kraju i Europy leczniczych wód termalnych o temp. dochodzącej do 90°C (słabozmineralizowanych, fluorkowo-krzemowych, silnie zasadowych, hypotonicznych) i borowiny leczone są:
   - schorzenia narządu ruchu (reumatologia,ortopedia,neurologia,osteoporoza)
   - choroby dróg moczowych i nerek (urologia, nefrologia)
   - choroby oczu. (Cieplice jako jedyne uzdrowisko w Polsce, leczy balneologicznie schorzenia oczu).

     Spółka posiada nowoczesną bazę zabiegową dla dzieci i dorosłych, w której wykonuje się 40 rodzajów zabiegów z zakresu: wodolecznictwa, peloidoterapii, wziewań, kinezyterapii, elektrolecznictwa, masaży klasycznych i in. Wysoką jakość świadczonych usług potwierdza certyfikat jakości ISO 9001.

     Do dyspozycji kuracjuszy dorosłych przygotowane są 424 miejsca w pokojach 1,2,3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT oraz apartamentach. Specjalistyczny Szpital dla dzieci „Małgosia” posiada bazę hotelową na 126 miejsc a przebywający na leczeniu dzieci uczą się na miejscu w szkole na poziomie podstawowym i gimnazjum. W zakresie usług zdrowotnych Spółka realizuje kontrakty z NFZ, ZUS oraz w formie komercyjnej dla gości z kraju i z zagranicy.

     „Uzdrowisko Cieplice” zaprasza po zdrowie, wypoczynek i relaks przez cały rok. Oferuje pobyty lecznicze, wczasowe, świąteczne, noworoczne, hotelowe, rehabilitacyjne dla dzieci /PFRON/.

drukuj drukuj
« powrót
Dodano: 2005-04-24, godz. 19:47, Odwiedzin: 12375
Komentarze
Dodaj swój komentarz
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany na stronie
0.0875689983